Skocz do zawartości

Juppi!!!! I podziekowania dla Tomka Kulika


smuggi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teorię 13.VI na Odlewniczej.

 

W Skierniewicach czeka sie tydzień od złożenia papierów (dzwoniłem do nich), ale na tej MZ to jakoś nie chciałem zdawać. Podobno dwusuwem jeździ się inaczej. Na egzaminie nie chciałem mieć problemów. Szczególnie chodzi mi o plac.

 

Zaraz ktoś powie, że MZ to moto jak każde inne. Cóż. Wolałem poczekać na Odlewniczą.

Dwusuwem mozesz miec minimalne problemy. Nie hamuje tak jak cztersuwik silnikiem ale tak godzinke pyknij sobie ósemki MZ tą i bedzie looz:) a co do moto to w zaleznosci od osrodka. W WORD-zie w Lublinie ostatnio zmienili. Zamiast MZ-150 na placu i GN 250 na miescie dali GN na wszystko:)

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ja mam teorię 17 IV na Odlewniczej, też żałuje, że nie zapisałem się gdzieś indziej. Co prawda pytanie nie było do mnie, ale niestety jak zostałem poinformowany podczas zapisywania się, mimo że zapłaciłem za teorie i praktykę, w wypadku egzaminu na kat. A, nie można się zapisać na obie części na raz. Dopiero po zdaniu teorii można się zapisać na praktykę.

 

Jeśli można zapytać: kto Cię tak poinformował? Mam na dzieje, że nie urzędnicy z Odlewniczej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Skierniewicach czeka sie tydzień od złożenia papierów (dzwoniłem do nich), ale na tej MZ to jakoś nie chciałem zdawać. Podobno dwusuwem jeździ się inaczej. Na egzaminie nie chciałem mieć problemów. Szczególnie chodzi mi o plac.

 

 

Ta MZ to teraz juz jest czterosuw :-) To tak apropo.

 

Dziekuje wszystkim. Teraz przymierzam sie do Kawy ER-6f. Spodobala mi sie niesamowicie, wrecz oszalalem na jej punkcie juz od miesiaca.

Edytowane przez smuggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można zapytać: kto Cię tak poinformował? Mam na dzieje, że nie urzędnicy z Odlewniczej :buttrock:

 

Dokladnie tak zostałem poinformowany w okienku podczas zapisu na egzamin. Co potwierdziło zresztą informacje jakie słyszałem wcześniej mniej oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak zostałem poinformowany w okienku podczas zapisu na egzamin. Co potwierdziło zresztą informacje jakie słyszałem wcześniej mniej oficjalnie.

Taak a prawda jest taka ze cwaniaczki co siedzą w okienkach w Wordzie zostawiają sobie wolne miejsca dla znajomych. Sam byłem swiadkiem takiego czegos(nieświadomie). Polazłem z kumplem zapisywac się na B byłem w kolejce za nim on dostał na 28 a ja na 16...mała różnica. A to wszystko przez to ze mój instruktor chciał dla mnie dobrze i poszedł zagadac do okienka do swojej starej kolezanki( w sumie źle mi nie bylo tylko troche mi kumpla było szkoda bo jemu bardzo zalezało). Według mnie to wszystko to jedna wielka mafia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie trafiłam dobrego egazaminatora, bardziej zastanawiał sie nad tym co mam pod ubraniem niż to jak robie ósemkę.... :buttrock:

Czułaś, że prześwietla Cię wzrokiem na wskroś? :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak zostałem poinformowany w okienku podczas zapisu na egzamin. Co potwierdziło zresztą informacje jakie słyszałem wcześniej mniej oficjalnie.

 

 

No to normalnie szok, bo na stronce WORD-u z Odlewiczej http://www.word.waw.pl/

pod zakładką "Egzaminy na prawo jazdy" można znaleźć kolejną "FAQ - najczęściej zadawane pytania" a tam w jednym z popularniejszych pytań czytamy:

Czy możliwe jest zdawanie egzaminu teoretycznego i praktycznego tego samego dnia?

Zdawanie egzaminu teoretycznego i praktycznego w jednym dniu jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że ocena negatywna z części teoretycznej uniemożliwia przystąpienie do części praktycznej, co pociąga za sobą konieczność dokonania dodatkowej 50% opłaty za egzamin praktyczny przy następnej próbie. Znacznie mniej stresujące jest zdawanie teorii i praktyki w innych dniach i nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów oprócz tych, które przewidziane są dla danej części egzaminu.

 

Naturalnie także składam gratulacje nowemu szczęśliwemu posiadaczowi kat. A, prosząc uniżenie o wybaczenie za cokolwiek rozmywanie jego myśli przewodniej tj. podziękowań dla Tomka Kulika

Ps. Tomku - jeszcze nas paru zostało, a będą nowi........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Cieszę się że mam Cię z głowy...

 

P.S. Za pisownię ...sów proponuję wywalać z forum.

Mea culpa. Juz poprawilem. :-) Juz mnie wystarczajaco duzo razy opiep**** za nieumiejetnosc wrzucenia na luz :-) i nie tylko...

Tak to jest jak sie szybko pisze w stanie upojenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa. Juz poprawilem. :-) Juz mnie wystarczajaco duzo razy opiep**** za nieumiejetnosc wrzucenia na luz :-) i nie tylko...

Tak to jest jak sie szybko pisze w stanie upojenia...

Dla mnie praktyka i teoria jednego dnia to normalka:D Dopiero rok temu dowiedzialem się ze mozna to oddzielnie zdawac:D

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...