Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

..ale spadaj w kosmos z tym 200 po mieście. Wiesz jak takich oceniam? ---->nie pies spuszczony z łańcucha bo taki to się jeszcze zachowa. Ty się zerwałeś z tego łańcucha.

a Damę z Erery to serdecznie pozdrawiam;-) --->wszystkich Was tu drogich przechwalaczy, wyleczyłaby ze złudzeń...(tudzież błędów licznikowych) :buttrock:

 

Spokojnie, nie denerwuj sie, potraktuj temat jako humor ( jak ja ). Innym polecam manipujacje szybkosciomierza, jak dobrze ustawicie to i 400 km/h pokaze :icon_razz:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra OPC to 250 poleci? :banghead: Coś szybszego... ale też niemieckiego.

Zgaduję BMW M3 lub Audi S4?? :biggrin:

Ja autem leciałem max. 250km/h - zamknięty licznik w BMW 330cd 05r. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ten ten temat-psujecie tylko silniki w tych cb, cbx, gs, One nie lubią szybko...Ale napiszę coś,

nigdy nie patrzę na licznik...po co ? Wiem ile jechałem naj na gps mierzone-ale Wam nie powiem ;-)

 

pozdr,

 

aha-na autostr.w Niemczech ;-) to był jej max...

 

 

Dlatego sporo osób piszę że jechali LICZNIKOWE v=.... [km/h] :bigrazz: Więc się nie czepiaj... Większość ludzi traktuje ten temat na luzie... :icon_exclaim:

A poza tym teraz coraz więcej ludzi ma GPS'a........

A tak z ciekawostek, to mój licznik w Katamaranie pokazuje identyczne wartości co GPS (no z dokładnością +/- 1 [km/h]... A wszystko przez inne opony, mam większe niż fabrycznie :biggrin:

 

A co do tej Autostrady w Niemczech to już zalatuje poprawnością polityczną..... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można- ograniczenie nie pozwala... :lalag:

 

MOŻNA ! Można nawet na zwykłej drodze jak znajdziesz "kawałek" prostej zwykłej drogi z dobrym asfaltem, tylko... Jest to niezgodne z prawem... :( :)

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak z zabijaniem?

No chyba nie do końca. Zabójstwo jest przestępstwem a przekroczenie prędkości wykroczeniem. Swoją drogą to mam pytanie, czy Ty masz 26 lat czy 60?? Bo z twoich umoralniających wypowiedzi można się pomylić i wziąć Cię za dziadka a nie młodego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko, ale szybciej. Nie przyznam się i tak. :biggrin:

Blisko, nawet bardzo blisko?? :buttrock:

Hmm strzelam dalej Mercedes C63 AMG, BMW M5, Audi RS4, Audi R8?? :buttrock:

Opel, VW... odpadają :)

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...