Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jezeli chodzi o ZZR to zapraszamy na jazde probna... jednak duzo zalezy od dobrego kierowcy, bo niektorzy hayabusa nie pojada szybciej niz 298 a drudzy dotra do magicznego ponad 300 - przyspieszajac nadal... wszystko jest kwestia podejscia do sprawy i tego czy ktos jest na tyle :buttrock: by tak pojechac

 

ZZR 1200 jezdzilem juz w 2002 i zadna rewelacja.Motocykl dla kurdupli :biggrin: Co do Hayki to tylko pierwsze modele przekraczaly magiczne trzy paki pozniej je zdlawiono. Jezeli juz piszesz cos o predkosciach to mozna napomknac co bylo robione i czym byla ta predkosc moierzona.

 

Przeczyztaj caly temat to moze sie nie zdziwisz co poniektorzy wypisuja.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie wiesz o czym mówisz... chyba ze jesteś jakimś niewymiarowym wielkoludem... a normalnych ludzi nazywasz kurduplami... :biggrin:

 

Słońce nie przejmuj sie KS-RIDER on ciągle sie wymądrza i uznaje sie za wielkiego znawce tematu

mnie też zaraz skrytykował jak pisałem że jechałem 290 no cóż zawsze jakiś mądzejszy musi sie znaleść

co na wszystkim jeździł i wszystko wie bo czytał o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce nie przejmuj sie KS-RIDER on ciągle sie wymądrza i uznaje sie za wielkiego znawce tematu

mnie też zaraz skrytykował jak pisałem że jechałem 290 no cóż zawsze jakiś mądzejszy musi sie znaleść

co na wszystkim jeździł i wszystko wie bo czytał o tym

 

Zauważyłam w innych wątkach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w 280 na XJR to i ja nie wierzę ...

 

W 2 osoby ? Sorry, mój XX po dłuższym rozpędzaniu poszedł 285 licznikowo (to jeszcze nie koniec testów, hehehehe) a jest to motocykl o bardzo dobrej aerodynamice, z silnkiem o mocy 160 koni. Na GSXR 1000 K7 miałem 299 licznikowo, 280 w z moja Pasażerka (a Ty piszesz że jechałaś jako plecak). Najnowszy sportowy motocykl, 185 koni, 190 z doładowaniem dynamicznym. Sorry, ale co to za XJR _ masz w niej NOS czy nie wiem co jeszcze ?? Do tego odosisz się do innych w arogancki sposób tylko dlatego ze podważyli Twoje opowieści. Przedstaw motocykl, daj wykres z hamowni, jak będzie ponad 150 KM to może uwierze w 280 km/h. Tak - przykro mi, ale nie.

 

W tym roku miałem testową XJR 1300 - fakt, ze nowa wersja z wtryskiem paliwa, trochę "skastrowana" normami spalin itp. Również we dwoje ciężko było przekroczyć 200 ... Starsze Gaźnikowe latały śmielej, ale w pojedynkę, kiedy kierowca może się skulić na baku i zmiejszyć opór powietrza.

Pawel

 

duzo zalezy od dobrego kierowcy, bo niektorzy hayabusa nie pojada szybciej niz 298 a drudzy dotra do magicznego ponad 300 - przyspieszajac nadal... wszystko jest kwestia podejscia do sprawy i tego czy ktos jest na tyle

 

Czyli co ? Jak kierowca wielki duchem to Hayka pójdzie 290 a jak nie to ponad 300 ? Akurat pisałem tekst o tym motocyklu. Zrobiono wiele testów, mało która przekroczyła 300 (301 itp). Oczywiście tylko pierwsze roczniki, pozoistałe małą wcześniejsze odcięcie zapłony na 6 biegu (można to obejść oczywiście :crossy:)

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w 280 na XJR to i ja nie wierzę ...

 

Do tego odosisz się do innych w arogancki sposób

 

Do nikogo nie odnosze sie jak Ty to napisałeś AROGANCKO do momentu jak ktos mnie tak nie potraktuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy
jednak duzo zalezy od dobrego kierowcy, bo niektorzy hayabusa nie pojada szybciej niz 298 a drudzy dotra do magicznego ponad 300 - przyspieszajac nadal... wszystko jest kwestia podejscia do sprawy i tego czy ktos jest na tyle by tak pojechac

Jasne, jak jest kozak to odpycha się nogą i przekracza barierę dźwięku niezależnie od pojemności silnika, ilości koni mechanicznych, itp.

Ale LOL:))))

 

Na GSXR 1000 K7 miałem 299 licznikowo, 280 w z moja Pasażerka (a Ty piszesz że jechałaś jako plecak). Najnowszy sportowy motocykl, 185 koni, 190 z doładowaniem dynamicznym.

Było super:)

 

Sorry, ale co to za XJR _ masz w niej NOS czy nie wiem co jeszcze ?? Do tego odosisz się do innych w arogancki sposób tylko dlatego ze podważyli Twoje opowieści. Przedstaw motocykl, daj wykres z hamowni, jak będzie ponad 150 KM to może uwierze w 280 km/h. Tak - przykro mi, ale nie.

Ten wątek umarł śmiercią naturalną i odpowiedzi na takie dictum brak, widzę:crossy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zadzierać bo zaraz wyczynowy plecak poleci na skarge, mysle ze to był mój ostatni post... wynika z tego ze każdy motocyklista wie najlepiej i wyraźić swojego zdania nie można, bo zostanie zmieszany z błotem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja, ale naskoczyliscie na dziewczyne...hmm dziwne że wcześniej jakoś nie zaskoczyły Was te wszystkie komarki latające po 100 km/h...

heh i jeśli idzie o arogancje to niestety, ale rzuca sie ona w oczy w postach nie użytkowniczki Słońce...

 

pozdro

Edytowane przez rYs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy
Nie ma co zadzierać bo zaraz wyczynowy plecak poleci na skarge, mysle ze to był mój ostatni post... wynika z tego ze każdy motocyklista wie najlepiej i wyraźić swojego zdania nie można, bo zostanie zmieszany z błotem.

Popłacz się:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Taaaaaaaaaaa już sie popłakałam, ale ze śmiechu :icon_eek:

 

I w ten sposób nigdy nie dowiemy się co to był za magiczny motocykl, który tyle jechał :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje argumentów, to zaczyna się złość :P.

 

A co do motocykla - moj opis XJR 1300, nawet dynojety, wydech i najlepsze filtry nie spowodują ze toto pojedzie 280 (i to w 2 osoby). Ja tylko podaję fakty !!

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426...ias=2&startsz=x

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jeeezu!!!!!

xjr 1300 nawet sp + tjuning polecialo 280????

Pawciu ale pie**oli Sloneczko glupoty:)

 

poiem Ci jako kolejna osoba ze jest to absolutnie niemozliwe...chyba ze Twoj driver mial licznik rowerowy przymocowany w kiepskim miejscu:)

xjr po robocie(wprawdzie bez turbo:P)lecialem okolo 240 ...moze 250...

WIEC...

SKONCZCIE pie**olic GLUPOTY TYLKO PODAJCIE PRAWDZIWE PREDKOSCI...JESLI CHCECIE ZAWYZAC...ROBCIE TO Z ROZSADKIEM :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: bo zawsze mozna to sprawdzic!!!

POZDROWIONKA :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...