Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moim T-birdem - 180-190 (ciężko było,brak owiewek,ale ciężki jestem .Tylko że to głupota-szkoda moto,to nie plastik)

Triumph ST 1050 - ok.240

puszką,sam za kierą -260 , na autobanie oczywiście! (BMW M5)

Merc Brabus,walnięty turek za kirownicą,a ja obok - ok. 300 ,także w Niemczech

po Polsce taki prędkości są albo niemożliwe(zajeżdzanie,stan dróg itd....), albo baaaaaaaaardzo głupie!!!

Ale ponoć to kwestia podejścia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ze Słupska za Redzikowem (gdzie fotoradar tak w ogóle)w strone Gdańska 220km/h z kuzynem z tyłu, bardzo dobra droga ale UWAGA tam na silne wiatry z pola i wiatr ma rozbiegówkę od morza, pozdro

To uwazaj autem kiedys bo sa 2 :buttrock: Jeden czasem gminna ustawia za przystankiem w redzikowie (na przeciw tego sklepu z kamieniami :biggrin:), a drugi jest przy wylocie z redzikowa (juz na stale - przy wylocie na gdansk). :eek:

 

Na moto cos kolo 120 jako pasazer, 110 samemu - ja spokojny chlopak jestem :flesje: Autem cos kolo 160 jako pasazer :flesje:

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 100 km/h Droga po Lesie ze Słupska do Główczyc naprawde dobra trasa i miło sie jedzie Ps co do radarów to uwazajcie w Siemianicach kolo szkoly gmianna zaczela lubic tam stawac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 z kumplem na pace, nic wielkiego tylko że bez papierów (póki co) i prędkość przekroczona o 120 - jechaliśmy po piwko do sklepu na osiedlu...nie musicie mówić, wiem że to było głupie ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały (podstawówka) to właśnie samolotem na pasie startowym chyba najszybciej (nie wiem ile).

 

Osobiście samochodem: 160 (może z 5s :flesje:

Kolega prowadził: >180 (też ~5s :flesje:

Rowerem: ~50 (kolarka)

Motocyklem: 70 (kursowa Honda CBF 250)

 

Powiem Wam szczerze, że bardziej szybkie zakręty mnie jednak kręcą... Krótkie czasy z miasta do miasta albo dzielnicy do dzielnicy.... Sam vmax to nie wszystko. Lubię zresztą objeżdżać mistrzów prostej na zakrętach właśnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260km/h (6 bieg i koniec obrotów, czyli 12000)

 

Jakim cudem, na 6 jeszcze biegu? Z ciekawosci pytam. Moja RC 24 jak leci 220 to juz ma w zasadzie koniec to na 5. Z 2 tys obrotow jeszcze zapasu - na 4 moze poleci 240, ale to juz z gorki i na dlugiej prostej. Lotnisko w Borsku bylo za krotkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...