Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CBR 929 RR - 287km/h - chyba więcej już się nie wyciśnie

GSXR 1000 K3 - 299km/h

 

 

Foks: moja była F3 pokazała kilka razy na blacie ponad 260km/h, także ja Ci wierzę :buttrock:

Powiem Wam jeszcze coś ciekawszego. Na 1/4 mili zszedłem na niej poniżej 12sek z czasem reakcji 0,3s, czyli bardzo duuuużym. Bez niego miałbym coś około 11,600, ale nawet z nim wyje*ałem nie jeden sprzęt z rocznika bieżącego.

 

Buźka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój chłop ! :)

Ale frania to już prędkości kosmiczne rozwija, pozazdrościć!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi na blacie pokazywało parę razy 299 km/h , a motor dalej zapinał , tylko te nowe liczniki nie chcą 3 z

 

przodu pokazać , pewnie że prędkość rzeczywista była trochę niższa z tego co wiem bląd licznika to ok 5-10% .

 

każdy ze sprzętów 1- litrowych jechał podobnie próbowałem już parę

1.CBR 1000 RR 2006,

2. R1 06'

3.GSXR 1000 06'

 

ale chyba prędkość na prostej to nie wszystko , lepiej pozginać się przy szybkiej jeździe w zakrętach .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer z roku 2005 czy to takie dziwne to 270??bo dla mnie nie w praktycznie bezwietrzna pogode na dobrej drodze caly schowany za szybke(o ile mozna sie tak schowac:) tyle pokazywalo chyba ze mam jakis licznik walniety:0 raczej dziwi 126 na tzr:P

 

 

Mnie to nie dziwi. Gixer z 05 nie moze leciec 270? Moja dawna Suza RF 600R poleciała ok.270kmh wg. wskazan licznika. A to nawet nie był typowo sportowy MOTOR. To byl czas kiedy osiagnalem swoj rekord predkosci i zauwazylem ze jazda szybkimi moto jest nudna. Pozniej przyszedł Blackbird którym nie smigałem wicej niz 250, a później znudzily mi sie mydelniczki.

 

Dzis pobiłem rekord motorka ktorym jezdze na kurierce - GS500E, 94r. 110 tys.km. Predkosc siegnęla 115mph na liczniku. Nawet nieźle na moto ktore powinno miec serwis jakies 30 tys km temu.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z górki... Z wiatrem... Z siłami kosmusu... I z cholernym szczęściem...

95km/h :buttrock:

Na chińskim motorku quest , 50, nietuningowany który jedzie normalnie poniżej 60 :icon_razz:

Dogoniłem speedfighta 70 :buttrock: Do dzisiaj się zastanawiam jak to sie stało. Ten sqoot wiele już przeżył. Dziwie sie że sie wtedy nie rozpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsxr 1000 k3 281 z lekkim wiatrem na pasie o długości 2,7 km zmierzone gps licznik juz dawno pokazywał 299. Wiekszość ludków którzy mierzą sobie predkość moim gpsem mówią że jest popsuty, bo jechali 255 a on pokazał 230. Tak średnio od prędkości licznikowj można odjąć 10% zarówno w moto jak i autach

Kilka zmierzonych prędkości

GSXR 600 k4 236

R6 2006 247 jak na razie najszybsza 600

Cbr 1000 f 232

R1 2006 280

alfa 147 192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...