Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nowy rekord Kawasaki EL 252 ustanowiony poł godziny temu to 145 km/h przy 10500 obr/min i już chyba wiecej nie pojdzie :P I dobrze bo jeszcze bym sobie coś zrobił :P Preferuję jazdę w granicach 100 km/h :icon_eek:

 

Chociaż może gdybym się przykleił do zbiornika to poszedłby jeszcze troche? :P

no wiec przykleiłem sie do zbiornika i poszedłem 149 :D mozna przyjąc że 150 bo przede mną zrobił się korek i już mu nie dałem się wiecej rozpędzić. Teraz czas odkręcić gmole i lusterka... hehehe oczywiscie z tym zartuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Powiedzcie mi tak naprawde - skad nowoczesne sporty biora impulsy do pomiaru predkosci? Bo ciagle krazy ten mit, ze starczy pozmieniac zebatki i juz moto jedzie wg. licznika 400. A np. moja TDMa ma juz elektroniczny licznik, ale impulsy dostaje od czujnika magnetycznego znajdujacego sie przy przednim kole. Moge wiec sobie zmieniac zebatki do konca swiata i i tak nic to nie zmieni we wskazaniach predkosciomierza...

Sorry za OT.

 

Pozdro

 

 

oszustwa biorą się z tego - że wiele paździochów ( bodajże hajka na przykład) bierze impulsy z wyjścia napędu - czyli z zębatki napędowej

 

pozdro251

 

paździoch bandit, inazuma też tak ma, myślę, że duża część suzuki w ten sposób mierzy prędkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorem:

suzuki GN 125 (kurs na prawko) - 90km/h :icon_biggrin:

swoją DT seryjna 50ccm - 80 km/h

 

katamaranem:

ojciec prowadzil ja obok - 230km/h (Zakopane/Wrocław) jechalismy ciagle ok 200 i wyprzedziło nas STI doszlismy to tych 230 a one ciągle sie oddalało...

sam- ok 60 :( nie mam doswiadczenia wiec rozsadek na wiecej nie pozwala (a auto: BMW 525i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nowa " K " 250 km/h, moze dalo by sie wiecej ale sporo katamaranow na autostradzie bylo i droge mi pare razy zajechano.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...