Skocz do zawartości

Waga a jazda na motocyklu :]


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde chyba po to przymierza sie do motocykli swoje dupsko zeby potem wiedziec na ktorym komu najwygodniej..... trzeba sie samemu dopasowac...

To jest cos..... koles wyglada jak Rossi prawie..... podczas wyscigu.

Pewnie idealnie sie sklada na zakretach :) :flesje: :flesje:

 

Ja mówie poważnie a Wy sobie pianie robicie hehe ;) Ajj Ci motocykliści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba po to przymierza sie do motocykli swoje dupsko zeby potem wiedziec na ktorym komu najwygodniej..... trzeba sie samemu dopasowac...

To jest cos..... koles wyglada jak Rossi prawie..... podczas wyscigu.

Pewnie idealnie sie sklada na zakretach :) :flesje: :flesje:

 

Raczej sie przewraca na zakrętach z tak wysoko umieszczonym środkiem ciężkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prawdopodobnie w Fast Biku (to nie jest żadna reklama hehe) czytałem, o V. Rossim. On ma około 176 cm wzrostu i waży 56 kg (nie ejstem pewien co do tych wartości ale coś koło tego) a wkońcu był wielokrotnym mistrzem MOTO GP. :flesje: Coś w tym musi być :flesje:

rossi wazy bozajze 67 kg.generalnie wagowo zawodnicy z motoGP sa w przedziale 65-70kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 194 cm i myślę, że ważę około 120 kg. Jak dla motocykle klasy sportowej są za małe, ponieważ zbyt mała jest w nich odległość do kieronwicy i muszę robić koci grzbiet, co jest strasznie niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 194 cm i myślę, że ważę około 120 kg. Jak dla motocykle klasy sportowej są za małe, ponieważ zbyt mała jest w nich odległość do kieronwicy i muszę robić koci grzbiet, co jest strasznie niewygodne.

 

 

było rosnąć? :flesje: :eek:

 

a próbowałeś kierować z siedzenia pasazera? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 194 cm i 120 kg wagi, wcześniej śmigałem na Enduro DR 650 RSE, jak dla mnie wygodne, teraz śmigam Hondzią CBF 600 S, też jest ok, wygodnie sie siedzi itd. kumpel mówi że śmiesznie wyglądam ale to stary zazdrośnik więc pitole go :eek:

 

Napewno ścigacze odpadają, nie wyobrażam sobie siebie na takim sprzęcie :flesje:

 

Następna będzie też CBFka ale o pojemności 1000 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 194 cm i 120 kg wagi, wcześniej śmigałem na Enduro DR 650 RSE, jak dla mnie wygodne, teraz śmigam Hondzią CBF 600 S, też jest ok, wygodnie sie siedzi itd. kumpel mówi że śmiesznie wyglądam ale to stary zazdrośnik więc pitole go :eek:

 

Napewno ścigacze odpadają, nie wyobrażam sobie siebie na takim sprzęcie :flesje:

 

Następna będzie też CBFka ale o pojemności 1000 :flesje:

 

A czy wzrost w granicach 170 - 175 cm jest dobry na ścigacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wzrost w granicach 170 - 175 cm jest dobry na ścigacza?

 

 

kurde ludzie wyluzujcie.

 

to jest rynek: jest popyt= jest podaż.

 

jezeli srednia wzrostu faceta w europie to ~175cm to znaczy ze produkują na ten wymiar odzież, samochody, prezerwatywy i motocykle ;p.

 

jakbys miał 150cm albo 210 to bym się zastanawiał bo to odbiega od średniej a tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi mariuszyzfr1, wprawdzie nie dosiadam ścigacza, tylko chopperka, ale jestem

bardzo malutka. Mam 160cm wzrostu, 47kg wagi, motocykl waży 195kg

i jakoś sobie daję radę, a nawet w przyszłym roku zamierzam zmienić na jeszcze cięższą bestię.

Jednak mój niski wzrost rzeczywiście jest problemem przy wyższych motocyklach, bo przecież

nóżkami wypada dosięgać, przy czym ja jeszcze mogę obcasy włożyć :flesje:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee tam ja waze z 64-66kg i latam na gsxrze 750 :flesje: az wstyd sie przyznać a mam 180cm :flesje: trudno chocby nie wiem ile jadł nie przytyje trudno....

 

Hehe może ja jestem jeszcze młody (i czas na tycie mam) bo co dopiero skończyłem 16 lat to i tak jestem chudy bo mam 170 cm wzrostu a waże ponad 50 kg :eek: I mam tak samo jak kolega z góry bo jem, jem i jesczez raz jem i co? I DUPA :buttrock:

 

JoasiaDH podziwiam Cie ale mnie tak czoperki nie kręcą wolałbym mieć jakiegoś ściga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoasiaDH podziwiam Cie ale mnie tak czoperki nie kręcą wolałbym mieć jakiegoś ściga :flesje:

Najważniejsze, że masz swoje marzenia. Powodzonka i nie rezygnuj z nich :flesje:

A wagą się nie przejmuj, jeszcze masz kupę lat żeby zostać panem z wielkim brzuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że masz swoje marzenia. Powodzonka i nie rezygnuj z nich :flesje:

A wagą się nie przejmuj, jeszcze masz kupę lat żeby zostać panem z wielkim brzuchem.

 

Ale ja nie chce być gruby :eek: Ale chciałbym ważyć tak około 70 kg żebym później nie musiał trzymać brzucha na baku przy większej prędkości :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...