Skocz do zawartości

Ciuchy firmy AMX


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie bralem udzialu w ostatniej dyskusji wiec sie wypowiem: nie jezdzilem, nie jezdze i nie bede jezdzil w tym kombinezonie bo po prostu jaz na etapie przymierzania odpadl w przedbiegach.

Ogolnie nie mialem zastrzezen co do jakosci wykonania ale jednym z najwazniejszych aspektow dla kombinezonu jest to czy bedzie on wygodny, bo w koncu wiele godzin przyjdzie w nim przebywac. No i tragedia. Przymierzalem kilka i po prostu udreka - najgorsze ochraniacze (na lokciach i barkach) - ni jak nie dopasowane i niechcace sie dopasowac. Uciskajace, obcierajace i uciekajace na boki, zupelna porazka. Sam kroj przedniej czesci kombi tez cos nie tak bo w pozycji siedzacej cos mnie zawsze uwieralo z przodu (dodam zeby nie bylo - normalnych rozmiarow jestem).

Sie ulozy w trakcie uzywania - tak uslyszalem od sprzedawcy, ale nawet w jego glosie slyszalem nutke niedowierzania. No i sobie odpuscilem - z AMX oczywiscie. Kupilem Dainese, uzywany, tanszy, renomowany, lepszy pod kazdym wzgledem. No i jestem zadowolony.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nic nie kupowac to kup lepiej AMX-y, ale jak stac cie na lepsze to kup lepsze. Ja jezdzilem w AMX-ach, mialem w nich 3 gleby i za kazdym razem spelnialy swoje zadanie w 100%. Nie jest to jednak kombinezon wygodny (ja najdalej jechalem 300 km na raz i na miejscu musialem wyskoczyc z kombi i polezec na trawie). Maja za to twarda skore i bardzo twarde ochraniacze, ktore niezle chronia podczas wypadku. Niestety moj egzemplarz sie rozciagnal conajmniej o jeden numer (na szczescie i ja w koncu przytylem 14 kg, wiec sie na powrot dopasowalem :bigrazz: ).

Generalnie tak jak powiedzialem... jak nie stac Cie na nic innego to lepszy AMX niz dzinsy i bluza dresowa.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...