Skocz do zawartości

Jazda po wodzie. Prawie jak Jezus.


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominaja mi sie moje wyczyny z Dnieprem , nigdy nie zapomne kiedy to sie okazalo ze jest ciute za głeboko bo moto szło po dnie a wózek z boku zaczał sie zachowywać jak narta wodna...

 

Co miałem stracha ze zaraz kosz znajdzie się na mnie a nie z boku jak to zazwyczaj bywa :bigrazz:

 

Alo po jakimś czasie złapał znuzenie i już spokojnie sie wygramoliłem na jedyneczce

 

Chociaż raz w innej wiekszej kałuży sie zakopałem to ciągnikiem mnie wyciagali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa jakies kobiety na tym forum,ktore interesuja sie crossem

Może i nie ma, ale są faceci co się interesują kobietami :icon_mrgreen:

 

A propo tych buggy. W Top Gear był też teścik facio takim piździkiem ścigał się po jeziorku z UWAGA: skuterem śnieżnym i skuter był jeszcze szybszy od buggy :bigrazz: i jezcze lepiej 3mał się wody :]

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma, ale są faceci co się interesują kobietami :biggrin:

 

A propo tych buggy. W Top Gear był też teścik facio takim piździkiem ścigał się po jeziorku z UWAGA: skuterem śnieżnym i skuter był jeszcze szybszy od buggy :biggrin: i jezcze lepiej 3mał się wody :]

 

 

 

a w to nie watpie:)).. :( , ale ja sie nie inbteresuje kobietkami od tej strony, co ty...

Chcialam tylko wiedziec,czy takowe sa. Jesli tak, to wielkie uklony w ich kierunku :bigrazz: :icon_mrgreen: :)

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja:))))...czy sa jakies kobiety na tym forum,ktore interesuja sie crossem(rowniez aktywnie:).?..aaa...dobre porownanie w temacie.

 

Zgadzam się że rewelka =)

Interesować to ja się interesuję, ale żeby coś czynnie robić to jeszcze nie. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już coś takiego tylko, że z takimi terenówkami co wjeżdzają pod górkę :bigrazz:

 

nom te terenowki sa wyczesane na maxa.Ale to są chyba jakies mega silniki o mega liczbie koni.Fakt faktem daja rade prawie pod pionowe górki.Jak masz linka to zapodajcos.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...