Skocz do zawartości

Tor Poznan 09-11.06.2006 II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu PZM


Bobo/
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś amatorskie gadżety do automatycznego pomiaru czasu okrążeń na torze? No poza komórką:buttrock: adam

wlasnie trzymam w reku Brytyjskie FASTBIKES:urzadzenia:

Rollcentre t200 - pamiec 200 okrazen 116 + 47 funtow

AIM MyChronLight Tg - 1200 okrazen - 205 funtow

montowane na bajku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś amatorskie gadżety do automatycznego pomiaru czasu okrążeń na torze? No poza komórką:icon_razz: adam

 

no... jak FAT mi mierzył czasy z komorki to miał 2 sekundowy opozniony czas reakcji :biggrin: :biggrin:

 

a tak w ogole to ja suzuki kupilem w poniedzialek i dopiero 220Km zrobilem nia z czego 130 dzis na torze :crossy:

 

Podstawa to dobra zabawa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... jak FAT mi mierzył czasy z komorki to miał 2 sekundowy opozniony czas reakcji :biggrin: :biggrin:

 

a tak w ogole to ja suzuki kupilem w poniedzialek i dopiero 220Km zrobilem nia z czego 130 dzis na torze :banghead:

 

Podstawa to dobra zabawa :buttrock:

widze sie troszki powodzi koledze :biggrin:

jakbys zgruzowal gixxera to ja chetnie odkupie :buttrock:

ale poki co powodzenia i dobrej zabawy :crossy: :biggrin: :icon_razz:

 

nasz nie forumowy kolega Sebastian podobno wykrecil dzisiaj czas 1.53,5. swoim Ducati 999. niezle jak na wlocha, tym bardziej ze na grandysowym wyscigu oscylowal wokol 2.00 - 2.02....ciekawe jak tam maniek,moze ktos cos wie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem w ciężkim szoku patrząc na to, co dzieje się z czasami na Torze Poznań :notworthy: :) :)

 

1.35 Pawelca

1.37 600-tką (Kałdowski)

1.48 w Pretnedencie (!!!)

1.50 na Hyosungu

1.57 na Fazerze 600

 

Nasi forumowi ścigacze również widzę, że się rozkręcają i tak trzymać! ;) Niestety z racji obowiązków mogłem być tylko na kilku pierwszych wyścigach, ale wyniki jak widać imponujące.

http://aw.poznan.pl/imprezy2006/20060610-1.../wyniki/pzm.htm

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy czasami,ja wolę walkę na torze a ta była wspaniała w pretendentach,zwłaszcza o miejsca od 2 do 6-go,działo się sporo,reszta wyścigów też robiła wrażenie( Monika Jaworska-tylko podziwiać).Z roku na rok jest coraz lepiej, tylko szkoda że ludzi nie było zbyt wielu mimo sprzyjającej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się w kwalifikacjach 1,46 :notworthy: i drugie miejsce startowe, wyścig to już inna historia. Najlepsze okrążenie Kwaśniak 1,46.

Katowane na torze przez osiem godzin opony popłyneły w najważniejszym momencie mojego debiutu i na patelni... zielone jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się w kwalifikacjach 1,46 i drugie miejsce startowe

widzieliśmy i byliśmy w szoku

i na patelni... zielone jak zawsze.

podejrzewałem że cos sie stało chociaż tego nie widziałem ale dziwiłem się skąd ten spadek

start też nie był zbytnio udany oglnie widać że na starcie u chłopaków napięcie było duże zresztą nie dziwie się

no i gratulacje pierwszych udanych startów trzymać tak dalej :notworthy:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUPER week end

 

Suzuki super się sprawdziło,

Pochwałę się ze kupiłem ją równo tydzien temu i przejechalenm nia 250km na normalnych drogach i 350km na torze poznan :)

Seryjne opony pirelli turystyczno-sportowe , Zawieszenie tez seryjne ustawienia no i 1:54.394

600 daję rade, to naprawde nie kwestia mocy tylko umiejętnosci :notworthy:

 

Startowałem na 21 miejscu i dojechałem 12 dużo miałem do wyprzedzania ludzi.....

Trochę na początku mnie ten tłum blokował i pierwsze okrązenia kręciłem na oko 2.00 bo ciągłe ktos blokował

 

ale potem było lepiej

BANAN NA TWARZY

 

Takich emocji tylko na torze mozna doswiadczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy startował z 11-tego( nr-134) i z tego co pamiętam to dość długo byłeś w czołówce,mieliście podobne malowania i często mi się myliło,możesz się cieszyć że nie skończyłeś jak gościu który poleciał na ostatnim winklu przed prostą start-meta,dawno nie widziałem tak wysoko latającego sprzęta który na dobitkę się zapalił,szkoda motorka. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...