Skocz do zawartości

Tor Poznan 09-11.06.2006 II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu PZM


Bobo/
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda była na maksa...

 

MaDaFaKa... nie chcę ujmować nic z Twojej jazdy, ale kilka motocykli w pretendentach miało co najmniej "dziwne" czasy... Dlatego potem miejsca w wyścigu były jakie były...

 

Ale sam wyścig był okrutny. Bobo pokazał, że dobry start to podstawa, aby wyrwać się z tłumu!

 

Najważniejsze, że zabawa była przednia, i czasy się poprawiają. W sierpniu znowu zawalczymy :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madafaka, Bobo jestem z was ogromnie dumny :cool:

Chłopaki wielkie gratulacje jesteście najlepsi :wink:

Obiecuje że przyjadę na następne zawody nawet jak nie zdąże sie wykurowac i pier****e w gipsie przyjadę :clap:

Tak trzymajcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening w czwartek 3x20min 150PLM

start mnie kosztował 240PLN + trening 30PLN

naklejki startowe zielone 12PLN

bak paliwa mi starczał na 120km a przejechalem sumarycznie ponad 350km

Opony mialem drogowe swoje

troche tasmy klejącej zeby przod lampe zakleic itp

 

w dodatku wydalem paliwo na dojazd 250km busem

a zarcie grill i picie zabralem swoje na 2 dni.

 

To nie są straszne koszty, dostałem slicki po po zawodach od torn racing i są naprawde w dobrym stanie to posmigam na nastepnym treningu

 

hmmm zadnych innych kosztown nie było.

 

Do brna chetnie bym się przejechał bo to ciut wiecej kilometrow od poznania ale przeraza mnie charakterystyka toru... Bardzo szybkie proste mocne hamowania itp

600tki będą bardziej pokrzywdzone gdyz bedzie brakowac nam mocy :icon_twisted:

Rekord toru ma V.Rossi, mozna się porównać do Doctorka :wink:

 

Co do startow to rzeczywiscie była przepychanina ale cel był nam wszystkim wiadomy. Na przód i tyle :biggrin: :clap: :cool:

 

Ale jak patrze po czas najlepszych okrązen to miałbym pozycje nie 12 a 11 więc prawie tak samo

 

no tyle ze kasia kędzior by mnie wtedy wzieła, a co do Plecaków na Bikach mam jeszcze starodawne opory...

MUSZE BYC SZYBSZY I JUZ ...a monika to w stockach, a to juz inna bajka

 

a ty maniek mogłbys byc 13sty ;)

według najlepszych czasow ;)

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADAFAKA rzenujace jest to co piszesz. Dobrze wiesz ze czas z kwalifikacji to jedna wielka pomylka. Widac to bylo nas starcie (malo cie nie rozjechali) i po najlepszym okrzaeniu gdzie cudem wykreciles 2.03. Takze zastanow sie na drugi raz zanim cos napiszesz bo przydaloby sie zeby motocyklista mial olej tez w glowie a nie tylko w silniku. P.S. Nie kumam takich kolesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Observer nie napinaj się tak bo popuścisz :wink: Ja jestem od jeżdzenia, inni są od mierzenia czasu, a jeszcze inni od oglądania sobie i pierd..... na forum. Kto jeżdził dobrze wie jak było, a reszta niech milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...