Skocz do zawartości

A teraz ja sie chwale :):)


Rekomendowane odpowiedzi

na tłoku spokojnie 25 tys się przejedzie, jeśli zamyka szafe to licz się z tym że tarcze sprzęgła będą szybko padać, a co do błotnika no najlepiej go zdjąc bo gdy założysz kostke to go wciągnie, chyba że pod samą lampą przytniesz

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tłoku spokojnie 25 tys się przejedzie, jeśli zamyka szafe to licz się z tym że tarcze sprzęgła będą szybko padać, a co do błotnika no najlepiej go zdjąc bo gdy założysz kostke to go wciągnie, chyba że pod samą lampą przytniesz

 

ty miales KMX'a czy zle sie na forum doczytalem ? moze cos o nim powiesz ? co Ci padalo i jakie problemy najczesciej ? chce teraz zalac do skrzyni Motula TransOil Expert,bedzie dobry ? twoj zamykal Ci licznik ? jak tak to co przy nim robiles,zeby rozblokowac do konca ? ja u mnie powiem szczerze nie zdazylem sprawdzic ale do 120km/h sie lajtem rozpedzil,a jak dalej nie wiem - zdjelem hamulec tylny,bo juz prawie do samiutkiego konca sie klocek zdarl ,a na samym przednim wole nie jezdzic.

 

A reszcie dzieki za gratulacje raz jeszcze :biggrin:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

mialem okazje jezdzic KMX`em.. mam do niego sentyment, bo na nim pierwszy raz w teren pojechalem (pozyczone moto od kumpeli), pierwsze gleby (4) i pierwsze skoki nad strumykami, zjazdy, podjazdy itp...

jednak dla mnie jest on za slaby (ponoc ten na ktorym jechalem byl odblokowany) bo jazda po zaoranym polu na 3 biegu = zero przyspieszenia.. no ale moto fajne i na poczatek bedzie w sam raz

 

pozdro

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty miales KMX'a czy zle sie na forum doczytalem ? moze cos o nim powiesz ? co Ci padalo i jakie problemy najczesciej ? chce teraz zalac do skrzyni Motula TransOil Expert,bedzie dobry ? twoj zamykal Ci licznik ? jak tak to co przy nim robiles,zeby rozblokowac do konca ? ja u mnie powiem szczerze nie zdazylem sprawdzic ale do 120km/h sie lajtem rozpedzil,a jak dalej nie wiem - zdjelem hamulec tylny,bo juz prawie do samiutkiego konca sie klocek zdarl ,a na samym przednim wole nie jezdzic.

 

A reszcie dzieki za gratulacje raz jeszcze :icon_razz:

 

Pozdro

 

 

2x mi tarcze sprzęgła się skończyły , to był tylko ten mankament, a co odblokowania to : kryzy i przegrody w wydechu, blokada gaźniku i coś z modułem/zapłonem( to już serwis robił). Ten motul to jest taki uniwersalny do wszystkich sprzętów :biggrin: , żeby polatać po terenie będzie trzeba wymienić z przodu olej na gęstrzy i dać podkładki pod sprężyny, zdemontuj także niepotrzebne dodatki typu: kierunki, lusterka, podnóżi pasażera, podpórkę, bagażnik, tylną lampe itp. Co do hamulców, tylni rewelacja super się dozuje, czuć gdy jest koło zblokowane, a przedni to kicha, moze wymiana przewodu na stalowy coś poprawi.

 

ogólnie to moto całkiem całkiem, moje przeżywało czasami harcdcore i jeździło, dawałem radę z gościami na wyczynach więc nie jest najgorzej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x mi tarcze sprzęgła się skończyły , to był tylko ten mankament, a co odblokowania to : kryzy i przegrody w wydechu, blokada gaźniku i coś z modułem/zapłonem( to już serwis robił). Ten motul to jest taki uniwersalny do wszystkich sprzętów :biggrin: , żeby polatać po terenie będzie trzeba wymienić z przodu olej na gęstrzy i dać podkładki pod sprężyny, zdemontuj także niepotrzebne dodatki typu: kierunki, lusterka, podnóżi pasażera, podpórkę, bagażnik, tylną lampe itp. Co do hamulców, tylni rewelacja super się dozuje, czuć gdy jest koło zblokowane, a przedni to kicha, moze wymiana przewodu na stalowy coś poprawi.

 

ogólnie to moto całkiem całkiem, moje przeżywało czasami harcdcore i jeździło, dawałem radę z gościami na wyczynach więc nie jest najgorzej

 

Dzieki za odpowiedz oraz - tlumik mam na pewno juz pociety ,bo widac ze spawany byl w dwoch miejscach na pewno. Jak na module jest zblokowany to idzie tylko 80km/h prawda ? Czyli modul tez by odpadal. A z gaznikiem co jest ? Jaka tam jest blokada i jak sie jej pozbyc ? Dysza jakas waziutka wsadzona czy co ? Hamulca tylnego nie mialem okazji sprawdzic ,bo wczoraj zamowilem klocki na larssonie dopiero.

Orientuje sie ktos czy jak zamowilem kurierem to sa szanse,ze je jutro dostane ? Bo jak nie to lipa troche.. Przedni na prawde sredni i zawieszenie z przodu tez za miekkie - zmienie olej tak jak radzisz i dam podkladki pod sprezyny.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...