Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

co głosowania, to na początku już zdziałałem na jedyny słuszny.

Co do pukania itd. już trochę jeżdżę na 650 i podzielam zdanie Romana, że

trzeba posłuchać innych sprzętów.

 

Przewrażliwione grzebanie nie zawsze jest OK. To jest prosta maszynka i cudów tam nie ma.

 

Pytanie, na jakiej benzynie chodził przedtem. Mój inaczej chodzi na 98, a jak raz wlałem 95, to zaczął

dziwnie buczeć, jak turbina w dieslu i po 20 min przestał.

Mam 26 tys km i zero jakichkolwiek problemów - igła.

 

I tego samego życzę Wam, a sobie 1100. :icon_biggrin:

Koronka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz inne pytanie :

Ile wam schodzi zatankować Draga do pełna - tylko pod sam koreczek.

Ja miałem cierpliwość i zatankowałem tak dwa razy a zeszło ponad 15 minut.

Tankowanie mojego draga można podzielić na dwa etapy:

1. Napełnianie przy szybkiej prędkości pistoletu bardzo szybkie.

2. Dopełnianie- malutkimi dolewkami z czekaniem aż paliwo rozpłynie się po zbiorniku - w tym etapie schodzi cholernie długo ale zauważyłem ,że w ten sposób do zbiornika można dolać jeszcze prawie dwa litry paliwa.

Jak jest u was?

Mam to samo co ty :icon_question: . Tankowanie z czubem to faktycznie zajęcie czasochłonne. Mam wrażenie jak bym raczej piasek przez klepsydrę wsypywał a nie wlewał paliwo. Może to paliwo się aż do opon wlewa, dlatego to tak długo trwa :) . Sam się zastanawiałem czemu się tak śmiesznie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz inne pytanie :

Ile wam schodzi zatankować Draga do pełna - tylko pod sam koreczek.

Ja miałem cierpliwość i zatankowałem tak dwa razy a zeszło ponad 15 minut.

Tankowanie mojego draga można podzielić na dwa etapy:

1. Napełnianie przy szybkiej prędkości pistoletu bardzo szybkie.

2. Dopełnianie- malutkimi dolewkami z czekaniem aż paliwo rozpłynie się po zbiorniku - w tym etapie schodzi cholernie długo ale zauważyłem ,że w ten sposób do zbiornika można dolać jeszcze prawie dwa litry paliwa.

Jak jest u was?

 

nie trzeba czekać aż sie rozpłynie po baku... wystarczy małym strumieniem (lanca oparta o kant baku) lać cały czas - wydaje sie że nie ma już miejsca i że sie wyleje... ale paliwo wciąż sie leje a z baku nie wylewa :-) w samochodach kiedy nalewamy płyn do spryskiwaczy jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co ty :) . Tankowanie z czubem to faktycznie zajęcie czasochłonne. Mam wrażenie jak bym raczej piasek przez klepsydrę wsypywał a nie wlewał paliwo. Może to paliwo się aż do opon wlewa, dlatego to tak długo trwa :biggrin: . Sam się zastanawiałem czemu się tak śmiesznie dzieje.

Postaw motocykl na podnóżek,i siedząc na nim poruszaj go na boki,szybko pozbędziesz się powietrza pod koniec nalewania :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw motocykl na podnóżek,i siedząc na nim poruszaj go na boki,szybko pozbędziesz się powietrza pod koniec nalewania :buttrock:

I przy okazji obleje sobie bak paliwem jak go rozbełtam, chyba że zamknę korek :biggrin: . A tak poważnie to dzięki za informacje, muszę to przetestować :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba czekać aż sie rozpłynie po baku... wystarczy małym strumieniem (lanca oparta o kant baku) lać cały czas - wydaje sie że nie ma już miejsca i że sie wyleje... ale paliwo wciąż sie leje a z baku nie wylewa :-) w samochodach kiedy nalewamy płyn do spryskiwaczy jest podobnie.

 

 

Robie tak czasami, ale mnie wtedy ku...ca bierze ,częściej wlewam do pierwszego odbicia i spokój :wink:

Może by się szybciej napełniało jak moto miało by podstawkę centralną, bo ten zbiornik naprawdę ma tysiące zakamarków( przerabiałem to jak wyławiałem wpadniętą rurkę z kranika 2 godziny obracania zbiornika w różne położenia i majstrowanie rożnymi drutami aby ją wyciągnąć) a pochylenie na bok dodatkowo mu nie pomaga.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

bardzo prosze Was o opinie na temat wydechow do draga 1100.

jaki Waszym zdaniem jest naj.naj. :clap:

ja myslalem o Vance & Hines ale oni maja tylko Classic II Exhaust.

co polecacie jesli chodzi o piekne glosne brzmienie i dobra jakosc?

dzieki serdeczne za podpowiedz! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich MCJ-kach jeżdżę już 4 rok. Brak przebarwień i uszkodzeń. Pomimo spalenia kilku obcasów czy podeszew przez niewprawnych pasażerów, nic się chromom nie stało. Raz zrobiona regulacja gaźników wystarczyła jak dotąd na ponad 47ooo km (!). Głośność wybierasz sobie sam manetką, żadnego rozbierania, wkładów bardziej czy mniej tłumiących. Mają jedną wadę: oryginał to ok. 2 tys. złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 3 lata Cobry - jak na obrazku, proste i eleganckie.

Głośne, pieknie brzmiące, chociaż czasami chyba marze o cichych.

Zresztą szukam oryginalnych a te zostawię jako drugie.

Jeden ma nieznaczne przebarwienie (kiedyś mój koleś wsiadł zima i za późno

wyłaczył ssanie), ale poza tym sa super - niestety jak u mojego przedmowcy - Imiennika

cena tez nie niska.

A tak poza tym, to typ wydechów jest do wyboru przez uzytkownika - warto tylko

inwestowac w dobrej jakości.

 

Pozdrowionka,

Koronka :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zarejestrowałem mojego dragusia i pojechałem na przejażdzke i mam do was pytanie gdzie moge kupic łożysko przekładni stożkowej bo wyje i gra przy 80km/h na 5 biegu jesli to jest to oczywiście ,wchodzi w rezonans i wycie jak skrzynia w rozklekotanym maluchu [a taki miał byc ładny hamerykanski kurka wodna]A odnosnie pukania panewki to puka góra głowicy wiec problemu niema wyreguluje zaworki na minimalny luzik i powinno byc ok .Przypomne ze moto jest z 2000 roku i ma udokumentowane 27 tys km i smigała baba w niemczech [1949rok jej urodzenia] http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal...60/52/239605251 fotka sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...