Skocz do zawartości

Przekręcanie liczników...


Ario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie o zarowkach? niby glupie, ale jak rozbieralem mojego sprzeta w trakcie remontu mialem wszystke zarowki kierunkow oryginal fabryka: stanley 8O 8O :mrgreen: moto ma przebieg (licznikowy) 42000 i czy po zarowkach mozna cos ustalic? aha! oryginaly tez byly w zegarach (oprocz jednej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie moge zadzownic bo sie umówiłem jutro na przegląd i nie mgoe zadzownic bo zrobie z siebie idiote :]

no to kicha ! z drugiej strony to jest twoj moto ! jakis wyjazd sie wydluzyl i zrobiles kilka kilometrow wiecej ! co oni maja do tego ? przeciez nie bedziesz obliczal ze wzorow tak aby bylo 300 jak na serwis zajedziesz (a niedajboze nie jedzil z tego powodu, bo serwis umowiony za 3 dni ! a 150 km to wokolo komina zrobic mozna w jeden dzien !) jak sie beda pluli to powiedz, ze nastepnym razem (przy tych 1000) jak bedziesz po drodze do Koelln w niemczech i ci wybije 1000 to sie zatrzymasz i zadzownisz do nich aby przyjechali :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz' date=' ze nastepnym razem (przy tych 1000) jak bedziesz po drodze do Koelln w niemczech i ci wybije 1000 to sie zatrzymasz i zadzownisz do nich aby przyjechali [/quote']

 

Dobry plan :banghead: Tylko kwestia czy ludzie z warsztatu mają poczucie humoru ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofanie liczników jest u nas praktyką stosowaną nagminnie. Śmieszą mnie ludzie, u których deklarowany przebieg 20.000 km w dziesięcioletnim sprzęcie nie wzbudza podejrzeń.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...