Skocz do zawartości

Przekręcanie liczników...


Ario
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiele się o tym słyszy. Swoja drogą, ostanio widziałem CBR 600 z 98 roku z przebiegiem 500 kilosów. No tak chyba tylko dureń mógł w to uwierzyć, zważywszy fakt na to iż ślady użytkowania miała spore.

Nieraz w moto (Cz, jawy) w ogóle nie dziala licznik, znam kilkanaście takich przypadków 8)

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr.Big

Cofanie licznika to w dzisiejszych czasach normalka(z wlaszcza w drozszych pojazdach).

Jeszcze lepsze jest to programowanie modulow do poduszek powietrznych...ciekawe czy daja gwarancje? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest montaż urządzeń zwiększających przebieg podczas postoju pojazdu

 

RAJ DLA TAKSÓWKARZY

 

Się tak Sid nie śmiej... Ja sam tego raz doświadczyłem jak taksówką jechałem... Podczas stania w korkach ulicznych na taksometr nabiło się prawie 10 zł, całe szczęście że taryfiarz był w miarę spoko gość i odjął trochę z tej, i tak za wysokiej, opłaty za przewóz... :?

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijanie liczników powinno być legalne tylko do przodu,tak jak tam napisali: "w celu dostosowania wskazań po wymianie licznika".

Do tyłu przewijać mogliby conajwyżej właściciele weteranów rąbiących od podstaw maszyny,doprowadzając je do stanu fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Wczoraj ogladalem z kolego 2 Suzi GS 1100 GK(do sprzedania), w jednym bylo na liczniku 10 000 a w drugim 650! km. Gosc probowal wcisnac nam kit ze przebiegi sa oryginalne, ja na to ze przy 650 tarcze powinny wygladac jak nowe a nie do wymiany, gosc sie zrobil agresywny, dawal nam do zrozumienia ze sie nie znamy itp. motocykle nie dosc ze drogie,zdekompletowane , to mialy duze przebiegi, wycieki z roznych miejsc, to jeszcze staly w wilgotnym garazu nie palone od 4 lat. Facet zazyl nas w koncu ze jak sam wszystko wyreguluje, pomaluje(strasznie sie obruszyl jak powiedzialem ze 1000 zl za pomalowanie 1 szt. to bedzie za malo), to wezmie za 1- 10 000, a drugim sam bedzie jezdzil. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć a czy cofanie licznika niszczy go ?? .. bo próbowałem sobie i jak kręci sie wkretarką w kierunku wskazuwek zegara to kilometry sie cofają.. czy to sie tak robi ?? pytam cholera przynam sie.. chodzi o to że musze 20 km cofnąć licznik.. by mi sie nie przypierdolił serwisant a nie chce tracić gwarancji odrazu bo wyjechałem troche dalej i odrazu koniec :o... przeglad powinien być przy 300 a ja mam 420 troche duzó :/ bym cownąl do 380 i wtedy juz by sie nie przywalił bo przecież tyle róznicy moze być...

 

Sorki i nie zazywajcie mnei przestepcą bo moto jest nowe.. i ma 400 od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOWODEM PRZEBIEGU JEST KSIĄŻKA SERWISOWA I TO WSZYSTKO.

niekoniecznie ! ja znam wiare co maja wejscia u pracownikow dealera pewnej marki i wala pieczatki jak sie da :banghead: najlepiej dla nich jak sprowadza samochod np. z holandii od kolesia ktory przez 5 lat w oryginalnym serwisie nie byl ! cofaja np. o 150 tys. pieczec wbita i po sprawie !

a moze nie bedzie problemów jak mam 420 ? i nie musze nic robić ? jak sądzicie mam przegląd przy 300 potem przy 1000 km

zadzwon do twojego serwisu i powiedz, ze chcesz wyjechac na jakis zlot do koziej wulki i czy bedzie ok, czy nie ! ale popros o imie i nazwisko kolesia, zeby sie pozniej nie wyparl !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...