Skocz do zawartości

Rezerwa [GSX-R600]


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie, no jak zostaje np. 3 litry w baku i zapala sie kontrolka rezerwy to chyba niezaleznie czy paluje czy nie to mi sie zawsze zapali przy 3 litrach!!

 

Sory teraz widze ze zle zrozumialem pytanie.

Co do rezerwy jak sie juz zaswieci to jakies max 20-30 km jeszcze moze bedziesz w stanbie jechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a w jakim momencie odpala sie rezerwa w CBR F2???bede wdzieczny za odpowiedz

 

W F2 jest dokladnie to samo co w GSX-R. Rezerwa zaczyna swiecic jezeli pozostanie 0,9galona (3,4litra;)) drogocennego plynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F2 jest dokladnie to samo co w GSX-R. Rezerwa zaczyna swiecic jezeli pozostanie 0,9galona (3,4litra;)) drogocennego plynu.

hej co do swiecenia rezerwy to w F2 nic nie swieci bo nie ma co :) po drugie wydaje mi sie ze troche przesadzasz z tym 3,4 litra jak sie nie myle to jest 2 albo 2,5l ale glowy sobie nie dam sciac :( przynajmniej w f2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki to wszystko pisze w serwisowce albo nawet w instrukcji obslugi, jaka zbiornik ma pojemnosc i ile litrow jest w baku jak sie pali rezerwa w kontrolkach.

 

Gdyby mieli serwisówkę, to by nie pytali o to, nie sądzisz?

 

a propos , ma ktoś serwisówkę, albo instr. obsł. do F2?

Dzięki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co do swiecenia rezerwy to w F2 nic nie swieci bo nie ma co :buttrock: po drugie wydaje mi sie ze troche przesadzasz z tym 3,4 litra jak sie nie myle to jest 2 albo 2,5l ale glowy sobie nie dam sciac :crossy: przynajmniej w f2

Pewnie pomylilem z F3 albo F4... ;/

P.S. Jestem pewny na 99,9% ze rezerwa to 3,4 litra. Szukalem na 3 stronach i na wszystkich bylo to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pomylilem z F3 albo F4... ;/

P.S. Jestem pewny na 99,9% ze rezerwa to 3,4 litra. Szukalem na 3 stronach i na wszystkich bylo to samo.

w f3 tez nie ma zadnej kontrolki bo moj braszka takowa lata :buttrock: co do tych 3,4 to jestem troche zdziwiony...

 

 

a,,,, na jakich stronach tego szukales podaj linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...