Skocz do zawartości

fotka z radaru


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze o istnieniu fotoradaru jestes informowany przez znak drogowy.Najlatwiej wpakowac sie na fotoradar w obcym miescie.

 

To ciekawe co piszesz

Znasz takie miejsca ?

 

Ja moi znajomi jeszcze nie trafiliśmy na fotoradar, który nie byłby oznaczony. :)

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nib tak. z tym,że jak jest znak że jest fotoradar,to jeden czy wiecej?

 

Wjazd do Trójmiasta od strony szczecina to jak wyjście na paparazzich.

 

 

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niescislosc jest na tej stronie z fotoradarami.Jest-radar przenosny przed wylotowka na Bialystok-powinno byc-radar staly.Jest-radar staly na Al.kard Wyszynskiego-powinno byc-radar przenosny.Przed wylotowka na Bialystok jest znak informujacy o obecnosci fotoradaru natomiast na Al. kard Wyszynskiego nie ma takiego znaku.Zaniedbanie drogowcow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem waszych problemów z fotoradarami.

 

Przecież każdy z tych punktów jest oznakowany. Fotoradary stoją przeważnie tam, gdzie jest jakieś ogranicznie prędkości. Nawet w necie widziałem kiedyś mapkę z miejscami gdzie jest zainstalowany.

 

Naprawdę wpakować się na fotoradar, to znaczy nic innego jak nie patrzeć na znaki.

 

 

taaa a ja spotkałem pomiedzy Człuchowem a Wałczem w jakiejś wiosce pralke która wyglądała jakby wywona na wystawce a cóż, to był ten nieszczęsny fotoradar, oczywiście nieoznaczony znakami

 

Pozdro

Przem

P.S. ost tamtędy jechałem to znów pralka leżała :buttrock: hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa a ja spotkałem pomiedzy Człuchowem a Wałczem w jakiejś wiosce pralke która wyglądała jakby wywona na wystawce a cóż, to był ten nieszczęsny fotoradar, oczywiście nieoznaczony znakami

 

Pozdro

Przem

P.S. ost tamtędy jechałem to znów pralka leżała :crossy: hehhe

Przywyczaj sie ;)Czluchowska policja znana jest z czestych pomiarow predkosci-wlasnie na drodze miedzy Czluchowem a Jastrowiem. Dodatkowo czesto mozna ich spotkac z szuszarka w mijanych miejscowosciach,a videorejestrator umieszczony w nowym Fordzie Mondeo bardzo czesto poluje w okolicach stacji benzynowej Canpol. Przenosny fotoradar czesto umieszczany jest w bialym Fiacie Seicento-wiec jak jedziesz w tamte strony,a na poboczu stoi bialy Fiucior z otwartym bagaznikiem-to heble w podloge :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem fote pocztą :crossy: . I podanie o samo ukaranie . Jutro wysyłam , miałem przedział od 100 do 200 zł i cztery punkty . Oczywiście napisałem 100 , przekroczyłem szybkość o 25 km . Była to wylotówka ze Szczecine , radar był przenośny , zdjęcie zrobiła straz miejska :buttrock:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam

a mnie przyszedl do glowy taki pomysl - zamontuje rejestracje na silniczku, jak bede musial to go zalacze i rejestracja sie bedzie obracac i nic z fotki

u dolu od spodu zamieszcze kawalek preta co by sie po obracniu ustawil we wlasciwej pozycji

jak dostane nowe blachy to potestuje :icon_mrgreen::D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moi znajomi jeszcze nie trafiliśmy na fotoradar, który nie byłby oznaczony. :icon_mrgreen:

Nie zawsze jest tak dobrze :smile: Np. w Koszalinie na wlocie do miasta jest ogólny znak "Kontrola prędkości", a samo miasto naszpikowane skrzynkami na fotoradary, z któych żadna nie ma wcześniej znaku ostrzegającego.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...