Skocz do zawartości

Jazda bez prawa jazdy? (bez prawka)


Gość grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bylem młody to sam jezdzilem bez prawka i wtedy wydawało mi sie to zajebiscie luzackie - szczegolnie uczeczki przed gliniarzami - po latach wiem ze to totalny debilizm - al epewnie sam do tego dojdziesz

 

A co do mandatu - to albo zciągna go z rodziców albo zamienia Ci na areszt - mi kiedys zamienili na areszt i dopiero jak przyjechali dotransportowac mnie do paki to ze strachu zaplacilem - wtedy bylo to 10 zl za 1 dzien - a dostalem 140 - za jazde bez prawka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde postraszliscie mnie troche tym komornikiem, chociaz nie wiem czy to jest do konca prawda. Ja nie zaplacilem i po roku przyszedl do mnie komornik. Poniewaz nie bylo mnie w domu, mama umowila mnie z nim na spotkanie nastepnego dnia. Pogadalem z nim troche, wypytywal sie o sprawy finansowe w mojej rodzinie. Do tej pory mam spokoj, czyli ponad poltora roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jezeli nie masz jeszcze pelnych 17 lat to nie mozesz dostac mandatu :P ja tak mialem, dostalem 50 zl za brak OC przy kontroli, ja go nie placilem, po miesiacu telefon - komendant policji Z Pawłowic, chcialbym sie zapytac czy pan zaplacil mandat? (ja juz nasrane w gaciach) mowie ze nie, a kolo, to dobrze, bo okazalo sie ze nie ma pan pelnych 17 lat a co za tym idzie nie moze dostac mandatu :banghead: no i po 10 minutach przyjechal pod dom radiowoz, glina zadzwonil a ja tylko mu dalem niezaplacony mandat 8)

 

troche gorzej jezeli masz juz to 17... sam mam kumpla ktory ma 17 lat i jezdzi autem... raz juz roz**bal mercedesa bo uciekal przed policja(uciekl) ale naprawde nie chce mi sie o tym gadac...

 

ja tam nie jestem zwolennikiem jazdy bez prawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Ja też nie jestem zwolennikiem jazdy bez prawka (nigdy po mieście bez prawka nie jeździłem ) ale pewnego razu sytuacja tego wymagała zebym siadł za kółko i poprowadził no i niestety akurat mnie zatrzymali. Mandatu nie zapłaciłem bo nie miałem kasy no i trudno będzie co będzie, mam kumpla któremu umożyli juz mnóstwo mandatów bo komornik nie mógł z niego ściągnąć. TEMAT UZNAJE ZA ZAKOŃCZONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do tematu,a jesli zostanie odebrane prawko za jazde w stanie nietrzezwym,jakie wtedy sa konsekwencje?

 

idac dalej, jak juz nie mam prawka i znowu zostane zatrzymany? i tu 2 przypadki raz trzezwy a raz nie.... to co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość gucio.motocyklista

Swoje mam tyle ze moj znajomy ma juz 3 sprzet i dalej bez prawka jezdzi(przewaznie po drogach)-a tak przy okazji to wiek jest troche zawyzony ale probowalem zmienic na wlasciwy kilka razy i przez 2 dni jest dobrze a pozniej samo sie zmienia :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejeden, który nie ma prawa jazdy - tysiąckrotnie przewyższa umiejętnosciami takich legalnych niedzielnych kierowców.

W INDIACH nikt nie ma prawka a ludzie jeżdża - :) oczywiście u siebie w kraju, nie popieram tego....

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejeden, który nie ma prawa jazdy - tysiąckrotnie przewyższa umiejętnosciami takich legalnych niedzielnych kierowców.

Ja jezdze 11lat!!! I nikt mi k**** prawka nie da :-x !!! Jeszcze rok... A jezdzic musze, bez jazdy bym chyba umarl!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...