Skocz do zawartości

Propozycja dla forumowiczów


Gość mattir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie pomysł jest dobry... Nie zaszkodzi a może coś pomóc... Lepiej dmuchać na zimne i jak najwięcej pokazywać ludzią straszne statystyki które niestety ale są wzięte z życia a nie z kosmosu. Tylko trzeba to zrobić tak żeby nie było burdelu, niech zajmie się tym jedna osoba :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja napisałem wcześniej jestem w stanie zająć się tą sprawą.

Pogadać z Adminem aby usuwał posty które wykraczają poza wyznaczone ramy. I jestem w stanie zamieszczać wszelkie informacje które będą do mnie docierały.

Jednym słowem moge wziąć na siebie odpowiedzialność za taki temat.

Potrzebna jest poprostu zgoda forumowiczów i troche zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powstało miejsce na tym forum pod nazwą Błękitny Szlak. Znajdują się tam forumowicze, których między nami już nie ma. Od wypadków, w ktrych udaje nam się przeżyć, jest cały ten dział.

Temat jest zakończony, zajmijcie się życiem i jeżdżeniem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to w takim razie poprosze linka bo jakoś nie moge znaleść tego tematu!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dominik zdecydował za mnie co stanie się z tematem :clap:

Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=31364&st=200

 

Jesteś na forum prawie rok i tego nie widziałeś??? Ten temat to dokładnie to samo, tylko rozwinął sie w nim wątek drzew przy drogach. Ale tak jest jak sie nie raportuje. Pzdr.

Widziałem to ale chodziło mi o to żeby uniknąć obiektywnych czy subiektywnych opini!!

 

 

Dzięki bo gdzieś mi to zniknęło z oczu i za cholere nie mogłem tego znaleść. A z drugiej strony myślicie że przez cały okres działania forum odeszło 3motocyklistów?????????

I to ma być to co nakłoni do przemyśleń????

Ktoś powie forum ma kilka lat odeszło tylko 3 to mniej niż w JEDNYM wypadku puszką :/

Nie mam już siły tego tłumaczyć.

 

DOMINIK CHCIAŁBYM ŻEBY JEDNAK FORUMOWICZE ZDECYDOWALI CZY KOŃCZYMY TEMAT CZY DZIAŁMY W TYM KIERUNKU!!

TO TAKA MOJA PROŚBA DO ADMINA I MODERATORÓW. JEŚLI NIE DA RADY TO USUŃCIE TEMAT BEZ ŻADNEGO "ALE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale w jakim kierunku ma się dyskusja rozwijać?

Chcesz napisać o wypadku motocyklowym, aby dać do myślenia innym? Napisz w dziale Szkoła Jazdy.

Ktoś z nas umarł? (tfu tfu). To jest żałoba i nieszczęsna grupa Błękitny Szlak rośnie.

A z drugiej strony myślicie że przez cały okres działania forum odeszło 3motocyklistów?????????

Odeszło trzech forumowiczów!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...