Skocz do zawartości

Kto na V2 ?????? 16-18 VI


paluch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to o 20 pod bramą wjazdową w sobotye ???????????????? browar jaki forumowy robimy ??????

pozdro

...i w sobote... i w piatek ;) ...znaczy nie wiem jak inni ale ja postaram sie byc...

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o 20, w piątek, no i w sobote tez, tylko niech ktoś coś forumowego weźmie, zebyśmy sie poznali...

 

i jeszcze wstawię OFICJALNY KOMUNIKAT DLA MIASTA WROCŁAWIA I JEGO MOTODEWIANTÓW: spotykamy się w piątek PRZED godz 12 (nie O 12, nie około, tylko przed. żeby o 12 wystartować, żeby znów nie było, że o 12.15 nagle zaczyna sie zbiorowe tankowanie poączone z naprawde ostatnią kawą i szybkim siku) na stacji Shell. wylot na poznań. no to do usłyszenia, a później zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo przepraszam, to wierutna bzdura, my tam opojechaliśmy, i to zaprzecza Twojemu poglądowi. Jechaliśmy z wrocka do giżycka ok 12 godz, z przerwą ok 5 godz na remont gsx1100f, i było ok, gdyby nie organizacja zlotu. Ale to przecież nie ważna, Gadamy o V2 i tam będzie ok, a przynajmniej wesoło.

 

...o tak, będzie wesoło...najważniejsi są ludzie z którymi się bawisz, a wtedy nie ważna marka motocykla, kulejąca organizacja, pogoda i snoby przy sasiednim stoliku he he...

najlepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapele grają w sobotę czy w piątek też? Na stronie V2 nie ma programu imprezy...... koledzy wkleili tylko listę zespołów, grają: Oddział Zamkniety, Cztery Szmery, Riders, Manson Band, Free Blues. Na maile nie odpowiadają, zadzwonię i coś się dowiem. Parada w sobotę raczej, mają być koszulka i znaczek zlotowy, jakieś śniadania - coś dla porannych ptaszków, albo się nie kłaść ;)) wszystko za jedyne 80 zł.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie przelotne deszczy psuły wszystko

nawet parada była dziwna, na rynku padało, więc każdy wracał na własną rękę

sporo ludzi porozjezdzało sie zwiedzać wyjątkowo malowniczą okolicę

nawet parada była eskortowana przez specjalnie wynajętą policję z Poznania (!) dlatego mozna było jechać bez kasku i na kacu he he............

podobno było 1000 (ale nie wiem czy motocykli czy osób ogółem)

ogólnie prawie same salonowe maszyny, mało ciekawych samoróbek

amerykański licz i snobizm :icon_razz: :buttrock: :bigrazz:

lisy na głowie, amerykańskie flagi, amerykański aerograf

kowbojskie kapelusze, frędzle, kowbojskie buty nówki-nierdzewki jak to na V2

ale nie zebym tylko krytykowała

było też sporo normalnych ludziach na normalnych motocyklach he he......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogulnie sie syf zrobil jak scieki zalaly jedno z pul namiotowych naszczescie ja mialem namiot na drugim :icon_razz: no i dziewczyny nie chcialy sie do konca rozebrac widzialem za to gola "dupe "niejakiego buly fuj .

pozatym przywitalem sie w umuwionym miejscu (przy bramie) z formowiczami nie bylo nas za wiele a na dodatek jak pojechalem odwiesc motor to mi zgineli i jurz ich nie znalazlem ale mimo wszystko pozdrawiam wszystkich ktorych tam spotkalem , i przepraszam z gory za moje zachowanie ale bylem troche wstawiony

 

mam troche fotek postaram sie je jakos tu wrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ogulnie sie syf zrobil jak scieki zalaly jedno z pul namiotowych naszczescie ja mialem namiot na drugim :bigrazz: no i dziewczyny nie chcialy sie do konca rozebrac widzialem za to gola "dupe "niejakiego buly fuj .

pozatym przywitalem sie w umuwionym miejscu (przy bramie) z formowiczami nie bylo nas za wiele a na dodatek jak pojechalem odwiesc motor to mi zgineli i jurz ich nie znalazlem ale mimo wszystko pozdrawiam wszystkich ktorych tam spotkalem , i przepraszam z gory za moje zachowanie ale bylem troche wstawiony

 

mam troche fotek postaram sie je jakos tu wrzucic

 

 

 

Nie tam zaraz że się czepiam,pisze to całkiem pokojowo. Ja też robie błedy,ale fryc popracuj nad ortografią bo to horror jest......... tak mi się jakoś w oczy rzuciło Szacun i pozdro :buttrock: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stary jestem zeby sie uczyc a nawet i czasu nie mam , wiem ze pisanie mi nie idzie jak powinlo juz mi to wypominali wiele razy nie tylko na tym forum ;)

 

jak tu zdjecia wrzucic ???

 

i nie pacz mi tu na bledy ortograficzne :icon_razz:

jak w podstawuwce pisalem cos na tablicy to nauczycielka dyktujac co mam pisac odrazu muwila mi jakie h czy jakie u itd. znala moje mozliwosci :buttrock: :bigrazz:

ale wszystkiego nie przewidziala kiedys dyktujac mi temat lekcji ( nie pamietam dokladnie jaki ale tak przykladowo )

 

Lekcja

TEMAT: polskie samochody

 

ona glupia mi muwi polskie samochody cecha

to na tablicy napisalem jak muwila

 

Lekcja

Temat : polskie samochody cecha

 

i zas byl smiech na sali ale to bylo jakies 12lat temu

 

a tak powarzniej no tak juz to pisanie u mnie wyglada i nie ma to zwiazku z moja inteligecja ;)

 

a pozatym to

 

DWA DNI MY TAM BYLI

DWA DNI MY TAM PILI

DWIE NOCE MY SIE TAM BAWILI

 

wiec jestem zmeczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie prawie same salonowe maszyny, mało ciekawych samoróbek

amerykański licz i snobizm

lisy na głowie, amerykańskie flagi, amerykański aerograf

kowbojskie kapelusze, frędzle, kowbojskie buty nówki-nierdzewki jak to na V2

- ja się niezgodzę ... to, że nie było kolorowych i bublowatych czopp'ów /a'la j.james, Occ itp/ wartych 150 000 $ to nie znaczy że były salonowe maszyny. kilka naprawdę fajnych bobber'ów i delikatnie przyozdobionych czarnym matem maszyn, no oczywiście H-D ratbike-Sheriff-najciekawszy HaDek w Polsce /ale czy najładniejszy?/

dla mnie mżawki niczego nie psuły, nawet tego deszczem bym nie nazwał-ale może rosy się boicie?.. ;)

Muza - jak dla mnie +4-chyba każdy lubi klimat AC/DC, J.Joplin, Deep'ów. Oddział-jak dlamnie to żadna gwiazda, ale ok.

teren zlotu - żeby nie KAŁkaz lub bajKAŁ- czyli wylane szambo- też bardzo O.K. fajna okolica, kolej wąskotorowa itp- super klimaciki do jazdy...

jak zbierzemy ekip to myśle że za rok się tam pojawię

PS w sobotę o 20 byliśmy pod bramą wjazdową na zlot-był ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...