Skocz do zawartości

yz250f po zawodniku


Rekomendowane odpowiedzi

mam do kupienia yz250f 2005 po zawodniku, stuningowany, czy oplaca sie kupić, w miare tanio jak an ten rocznik, ja myslalem zeby tylko wymienic od razu po sprowadzeniu tlok i lancuszek rozrzadu , filtr powietrza, i oleje. Jak myślicie ??? czy moze lepiej dopłacić 2 tys i kupić od amatora z polski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie tez uwage na to ze kazde enduro czy crossowka ktora stoi na allegro ma napisane : "Uzywany Amatorsko" . Heh tak naprawde nie wiemy co sie dzialo z tym moto. No ale ja sie zgadzam z piasektt bo taki zawodnik ma sponsorow, i stac go na utrzymanie moto i regularne serwisy, a to ze od zawodnika to jeszcze nie znaczy ze trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w 4T to pada: tłok, łańcuszek i tego co nie napisałeś a wymienia sie z tłokiem to korbowód.

pozdr.

 

no tak ale korbowód na pewno nie będzie zniszczony po roku uzywania nawet przez zawodowca, przynajmniej tak mi się wydaje, ale ja się aż tak dobrze na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa bym wolał kupić po zawodniku bo jest pewne że motocykl był reularnie serisowany, a po amatorahc możemy spodziewać się najgorszego

 

To mi dobre, kolega kupil Suzuki RM 125 z 2000r. Masakra. Rama peknieta przy glowcce ramy, amory rozwalone nic nie wybieraja jak by nie bylo amorow to by sie tak samo jezdzilo,regulacja w amorkach nie dziala, skrzynia sypnieta, wogole sie nie wkreca. W Polsce wiekszosc moto po zawodniku to walki.

Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powiedziane jest ze trzeba wymienic od razu korbe.To juz gdy jest luz na panewkach.w 2T korba pada duzo szybciej niz w 4t.Zgadzam sie z kolegą ze po roku czasu nawt u zawodowca korba by byla jeszcze dobra.Co do tloka rzecz wiadoma :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powiedziane jest ze trzeba wymienic od razu korbe.To juz gdy jest luz na panewkach.w 2T korba pada duzo szybciej niz w 4t.Zgadzam sie z kolegą ze po roku czasu nawt u zawodowca korba by byla jeszcze dobra.Co do tloka rzecz wiadoma :buttrock:

Szkoda tylko, że to głupoty :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :notworthy: :icon_razz:

po piersze korba w cwiartce 4t w ciągu sezonu u zawodnika wcale nie najlepszego potrafi pasc juz w połowie sezonu.

Po drugie w żadnej wyczynowej 250 4T nie ma panwewk na wale :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...