Skocz do zawartości

Kupie jakies moto do 2tys?? Co polecacie?


Gość adam88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy dostane jakies enduro do 2000zl? Moze byc bez papierow, chcialbym pojezdzic sobie w wakacje po lesie. Najlepiej jakas 125ccm lub 250ccm. Jak macie cos godnego uwagi to piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kase to najlepiej 125-ke 2T, w sumie konkretny model jest mało istotny, bierz to co będzie w lepszym stanie ;)

teoretycznie można też kupić większe 4T ale ciężko znaleśc cos w dobrym stanie a naprawy są drogie

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 206 tyś km przebiegu?!

Tak jest napisane w inf. o aukcji...

 

Za to na liczniku jest 20 tyś km co jest na pewno nie prawdą :icon_twisted:

 

Przejedź sie tam, obejrzyj, posłuchaj jak chodzi itp.

 

Na pewno zadzwon i sie dowiedz co z tym przebiegiem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niewiem moze skusil bym sie na takie moto gdyby dobrze chodzilo zreszta cena jest dobra. A co do przebiegu mysle ze nie warto na niego patrzec bo co za problem wyzerowac licznik. Mysle ze w motocyklu przebieg nie jest najwazniejszy i to jeszcze w takim wazne jak chodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup CZ . Do 1500 spokojnie kupisz a reszte na cos tam odlozysz. Ona ma 27 Km przy 99 kg wagi, wiec wiadomo o co chodzi. Zawiecha tez nie najgorsza - pompowana, u mnie ladnie sie sprawuje, no i 6 biegow i 11 tys obrotow czyli podobne paramtry do innych moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem; chciałem kupić Yamahe DT albo Honde MTX 125 do 1,5 tys. ;-) ostatecznie kupiłem Yamahe DT 80 z 93r za 1100 i jest to moje piwerwsze moto (bez papierów, elektryka nie działa, wyminiłem od razu nadęd i "zrobiłem" tylne koło) i musze przyznać że jestem zadowolony, bo nie spodziewałem się że taki, wydawaćby się mogło mały silniczek jest taki... zrywny :-) myśle że 80-ka do nauki jazdy to całkiem dobre rozwiązanie, tym bardziej że trzeba jeszcze trochę funduszy na utrzymanie (benzynka, olej, drobne naprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...