Skocz do zawartości

Chwalę się - nowy ZRX 1200R


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzisiaj dostałem wiadomość z salonu kawasaki, że mają już mojego ZRXa.

Niestety okazało się, że motur jest lekko poobijany w transporcie. Przytarty jest na całej długości tłumik, końcówka kierownicy, dekiel silnika i wygięty hamulec nożny.

Troche szkoda bo już się zjarałem na jazdę w przyszłym tygodniu a tak muszę czekać co powie importer.

Są dwie opcje. Albo wymienią wszystkie uszkodzone części na nowe albo czekam na nowe moto. Zobaczymy co powie w poniedziałek importer kawasaki na wymianę części.

zrx

 

Najchętniej to bym już zabrał sprzęta i tylko wpadłbym do salonu na podmanę uszkodzonych rzeczy, ale to się zobaczy. A tu taka zajebista pogoda :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ja rowniez chce pogratulowac! .. kolejna kawa na polskich drogach :clap: ..a moto mi sie podoba, prawie jak moj GPZ 400 (z wygladu :icon_razz: ) ... i powiedz jeszcze ze zielona ?! :) .. heh wlasnie jak to oni ja zabezpieczyli? .. zeby tak sie moto poniszczyło. .. musisz czekac no nic nie poradzisz. ... oby ci moto dali całe, he musza! :) ... pozdrawiam i szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :icon_razz:

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi. ..naprawdę. .. aż czasami ciężko ich wyprzedzić! !! :)

 

 

Motorynka, Ogar 50, Jawka, Mz Etz 251E, Honda Cr 125, Ktm Exc 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nowe to nowe - gratuluje:)

 

jak dla mnie troszeczke nawiązuje wyglądem do lat minionych

straszne to jest, że firma zajmująca się profesjonalnie motocyklami nie potrafi go odpowiednio zabezpieczyć w czasie transportu

 

miejmy nadzieje, że przykre niespodzianki są już za Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie

A transportowała to podobno firma, zajmująca się na codzień profesjonalnym transportem motocykli.

Z tłumaczen kuriera wynika, że mu pasek puścił.

Jeśli chodzi o wygląd owiewki to też na początku nie mogłem się przekonać do tego telewizora z przodu ale jak zobaczyłem moto na żywo to obawy minęły.

Jest tak duży i przypakowany, że ten reflektor nie wygląda źle.

 

No i wiadomo - zielone są najszybsze :icon_razz:

Edytowane przez rafauM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie

A transportowała to podobno firma, zajmująca się na codzień profesjonalnym transportem motocykli.

Z tłumaczen kuriera wynika, że mu pasek puścił.

Jeśli chodzi o wygląd owiewki to też na początku nie mogłem się przekonać do tego telewizora z przodu ale jak zobaczyłem moto na żywo to obawy minęły.

Jest tak duży i przypakowany, że ten reflektor nie wygląda źle.

 

No i wiadomo - zielone są najszybsze :banghead:

 

 

gratuluje super sprzeta i zycze wielu kkmow bezpiecznej jazdy :buttrock: niestety ten jak to nazwales "telewizor" szpeci niezwykle te urocze moto...

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!!!

Mamy ( masz ) ekskluzywny motocykl, dopiero trzeci na forum. Trzeci bo ktoś ma ZRX'a 1100, niestety nie pamiętam kto a ten trzeci odzywa się dosyć rzadko.

Superbestia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że teraz MArvel sprzedaje nowe - używane poobijane motocykle niezła beka.

 

Musieli Ci dac niezłą zniżkę, że podarowałeś sobie przyjemność rozpakowywania kartonika ;)

 

Gratuluje Kawki

Edytowane przez Tomassoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...