Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak mówi Helmut. Jedziemy w piątek. Startujemy z Gdyni pewnie w okolicach godziny 16-17.

Jazda w okolicach 100-140 jak warunki pozwolą. W razie czego do zobaczenia na miejscu - zielony zrx i czarny gpx + zielony namiot za 39 zł :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielony zrx i czarny gpx + zielony namiot za 39 zł"

 

+ dwie karimaty za 4 złote; aaa - i jeszcze paczka podkładek papierowych na kibel ...

hehehe, nastawiam się na zimne piwko na miejscu w doborowym, niewymagającym towarzystwie. będzie ktoś z trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielony zrx i czarny gpx + zielony namiot za 39 zł"

 

+ dwie karimaty za 4 złote; aaa - i jeszcze paczka podkładek papierowych na kibel ...

hehehe, nastawiam się na zimne piwko na miejscu w doborowym, niewymagającym towarzystwie. będzie ktoś z trójmiasta?

A jakie plany na weekend dla tych co zostają w Trójmiescie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny! Ptaszyna pewnie też (zresztą plecaczki nie mają nic do gadania ;) ).

Może ktoś jeszcze wyjaśnić mi co znaczy "krótki wypad"? Wypad na Skwer czy do Sopotu mnie nie interesuje :)

Myśle ze możemy sie przejechać na Kaszuby (gdzieś nad jeziorko - może Gołubie?)

Może ktoś coś jeszcze zaproponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny! Ptaszyna pewnie też (zresztą plecaczki nie mają nic do gadania ;) ).

Może ktoś jeszcze wyjaśnić mi co znaczy "krótki wypad"? Wypad na Skwer czy do Sopotu mnie nie interesuje :)

Myśle ze możemy sie przejechać na Kaszuby (gdzieś nad jeziorko - może Gołubie?)

Może ktoś coś jeszcze zaproponuje?

 

 

No dla mnie krotki wypad to na 3-3,5 godzinki...jeziorko bardzo chetnie:)...tylko,zeby dojazd jako taki...,bo slabo sie w terenie sprawuje moj moto. Golubie?ile to km-ow z gda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No dla mnie krotki wypad to na 3-3,5 godzinki...jeziorko bardzo chetnie:)...tylko,zeby dojazd jako taki...,bo slabo sie w terenie sprawuje moj moto. Golubie?ile to km-ow z gda?

Golubie jest troche ponad 50 kilometrów od Gdańska, więc jeżeli chcesz jechać to myślę, że 3 godzinki to jednak troche mało czasu na taką wycieczkę, bo my jak pojedziemy to napewno nie będziemy się rozkładać po to aby z godzinkę posiedzieć.

 

 

 

Ps. mój kochany Aldonku myśle, iż te plecaczki mają nieco więcej do powiedzenia w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golubie jest troche ponad 50 kilometrów od Gdańska, więc jeżeli chcesz jechać to myślę, że 3 godzinki to jednak troche mało czasu na taką wycieczkę, bo my jak pojedziemy to napewno nie będziemy się rozkładać po to aby z godzinkę posiedzieć.

 

 

 

Ps. mój kochany Aldonku myśle, iż te plecaczki mają nieco więcej do powiedzenia w rzeczywistości :)

 

Kochanie, myślenie nie jest twoją najlepszą stroną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie krotki wypad to na 3-3,5 godzinki...jeziorko bardzo chetnie:)...tylko,zeby dojazd jako taki...,bo slabo sie w terenie sprawuje moj moto. Golubie?ile to km-ow z gda?

 

tylko nie pytaj sie Tomka o to !!! jka mi ostatnio wyliczyl trase domikolajek to dobrze ze po drdze byly jakies stacje benzynowe bo by bieda byla ;p an zaniza jka stary licznik ;p tak o jakies 30 - 40 % :)))) hahahaha

 

w ten weekend niestety z wami nie pojade... zostalem wyciagniety do mragowa... i w dodatku tak wrednym srodkiem transportu jak 4kolka... bede stal jak ta p... w korkach pewnie ;)((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...