Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to super zlot,nigdy tam nie byłem ale wczoraj odwiedziłem ich strone internetową zapowiada się bardzo ciekawie

:evil:

Też troche poczytałem. Chętnie bym pojechał ale mam dół finansowy :(

Jak narazie to na weekend planuje uderzyć do Borska z motobike3miasto. Jeżeli Borsk nie wypali to może Gołubie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda sie psuje,ciekawe jaki będzie weekend .Prawde mówiąc nęci mnie ten zlot w Debrznie ale chyba się nie opłaca lecieć tam na kilka godzin sobotnim popołudniem .

 

Żyjecie Trójmiasto!!!!!!!!!!!!

 

Trójmiasto !!!!!!! żyjecie!

 

Człowiek wstaje rano w sobote ,pełen werwy a tu deszcz więc co mi zostało zagrzebuje sie do wyra .Dobranoc.

 

Człowiek wstaje rano w sobote ,pełen werwy a tu deszcz więc co mi zostało zagrzebuje sie do wyra .Dobranoc.

 

Człowiek wstaje rano w sobote ,pełen werwy a tu deszcz więc co mi zostało zagrzebuje sie do wyra .Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc od sopotu koło "Żaka" skręcasz w lewo - i potem już caaały czas prosto do samiutkiego końca. Przejedziesz przez tory waduktem który w ubiegłym roku groził zawaleniem co wstrzymali cały ruch kolejowy w gdańsku na 2 dni, potem pojedziesz kawałek płytową drogą będącą pozostałością po lotnisku którym kiedyś była Zaspa, przejedziesz pod wiaduktem i będziesz na dwupasmowej drodze, na samym końcu której będzie parking o którym mowa.

Jakby co zawsze możesz dojechać przez Hallera - od strony Sopotu będzie to trochę naokoło - jedziesz prosto Grunwaldzką aż do opery, tam w lewo i dalej długo, długo prosto, aż do skrzyżowania z drogowskazem "zaspa" - wtedy w lewo, kawałek prosto i już jesteś na parkingu :)

jeszcze inaczej: od sopotu koło Hali Olivii w lewo jak do "Alfa centrum", za realem w prawo, około 1km dalej - na widukcie trzeba zjechać żeby skręcić w lewo i potem prościutko, do samego końca.

Posty z początku tematu :buttrock:

Poza tym jak ja trafiłam to ty tez dasz rade ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Ptaszyną jak zwykle coś planujemy, ale ostatnio jak patrze na ekipe forumową to rzygać sie chce...... Wszyscy chetni, ale jak przychodzi co do czego to nagle każdemu coś wypadło, albo nie może, albo na wache nie ma, albo mama nie pozwala..... Co sie do ku**y nędzy dzieje z Trójmiastem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pojechał ale mam dół finansowy

 

 

ale ostatnio jak patrze na ekipe forumową to rzygać sie chce...... Wszyscy chetni, ale jak przychodzi co do czego to nagle każdemu coś wypadło, albo nie może, albo na wache nie ma, albo mama nie pozwala.....

 

ty no to na siebie tez musisz porzygac....

mozna sie wkurzac jka ktos mowi "na 100% bede" a pozniej w ostatniej chwili rezygnuje... i tak kilka razy z rzedu... ale jka ktos od azu mowi ze nie jedzie ...to nie jedzie i koniec...

 

ale faktycznie jak na 3miasto to malo osob chetnych do wspolnych wypadow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no to na siebie tez musisz porzygac....

mozna sie wkurzac jka ktos mowi "na 100% bede" a pozniej w ostatniej chwili rezygnuje... i tak kilka razy z rzedu... ale jka ktos od azu mowi ze nie jedzie ...to nie jedzie i koniec...

 

ale faktycznie jak na 3miasto to malo osob chetnych do wspolnych wypadow...

 

 

Sa osoby,ktore sie potrfia zorganizowac i jak tylko pogoda dopisuje to w weekendy jezdza po mazurach itp,ale oni raczej nie zagdladaja na forum. Najgorzej to pisac od czwartku pytania,a co w sobote i niedziele i jest kilka chetnych ,a potem sie okazuje, ze tylko jeden motocyklista nie zawiodl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale faktycznie jak na 3miasto to malo osob chetnych do wspolnych wypadow...

 

może trudno dobrać ekipę, która chce / lubi / umie / może śmigać w tym samym tempie. Kiedyś podłączyłem się do forumowej ekipy na przejażdżkę Zaspa - Żukowo - odpuściłem i pojechałem swoją drogą, bo nie przepadam za prędkością "ponaddźwiękową", a życie mi miłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...