Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede sie znizal do twojego poziomu... nie lubie klasc sie na ziemi.

 

ps.

mierz sily na zamiary bo sie przeliczysz.

 

Mi nie trzeba grozić żebym się odczepił.

Ja tu wszystich i lubiem i szanujem :wink:

 

Moje USPRAWIEDLIWIENIE:

Podłapałem tekst "z walcem" i stwierdziłem, że zażartuje sobie "Agabusa - I love you" wiedząc, że rozwścieczy Ją to do czerwoności.

Jak widać zawór wreszcie puścił. :flesje:

 

Jak to ktoś tu już napisał:

"Arguing on the Internet is like Special Olympics - even if you win you are still retarded"

 

...dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ty najlepszego nabroil ?? :)

 

nic mi nie udowodnia :flesje: haha a tak serio to koles by mnie skasowal prawie i zwial.. ale ze jakims cudem udalo sie zapamietac numery.. no to ma teraz przej...e ;)

 

Jak mnie ktoś weźmie jako plecak to bardzo chętnie ;P Bo ja już nie mam czym...

 

pozdrawiam ;)

 

siedziec w domu i sie kurowac!!! no!!!

 

Co do jazdy dziś to też sie pisze!

Juz trzaskam priv ;)

 

no no... ja juz wychodze :cool: yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze przyjechaliscie. trafiliscie akurat na dzien gdzie bylo duzo wolnych maszyn - tego sie nikt z nas nie spodziewal.

mam nadzieje ze sie nie zniecheciliscie :cool:

Mi też sie podobało. Za tydzień prawdopodobnie też sie pojawie bo zapomniałem oddać Secie (chyba Kasi) pieniądze. Troche głupio wyszło ;) więc trzeba bedzie to jakoś naprawić ;)

Ps Dedeq jeśli byś ją spotakał to przeproś ją odemnie i przekaż ze za tydzień się tam namaluje i rozlicze sie :flesje: Z góry dziekuje

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jutro dzien 26.08 to ja w roli przypomnienia sie odzywam ;) :cool: ze jutro o 18:30 jest III Ogolno 4umowmy zlot ;). Zapraszam wszystkich serdecznie i licze na duza frekwencje w szczegolnosci osob ktore wczesniej deklarowaly swoje przybycie :flesje:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jutro dzien 26.08 to ja w roli przypomnienia sie odzywam :) :biggrin: ze jutro o 18:30 jest III Ogolno 4umowmy zlot :biggrin:. Zapraszam wszystkich serdecznie i licze na duza frekwencje w szczegolnosci osob ktore wczesniej deklarowaly swoje przybycie :D

Pozdr

 

co boisz sie ze nie bedzie na kogo piwa wylac co ??!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...