Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lechu czy możesz stworzyć jakąś liste osób które namalują sie na tym spotkaniu w De luxie?

Nie widze zbyt wielkiego entuzjazmu, ale tak jak zapowiadałem jeżeli zorganizuje się 10 osób to jestem 11 na liście (Ptaszyna 12 :wink: ).

Hmmm, szczerze mowiac myslalem ze tym razem bedzie wiekszy odzew niz zwykle :biggrin:, ale coz...

Jak juz wczesniej wspolnymi silami ustalilismy termin na dzien 26.08 bierzacego roku :icon_idea: ok godziny 18:30 tak pozostaje :icon_razz:

Co do listy:

1. Mirek

2. Agabusa??

.

.

.

10. ja :bigrazz:

11. Andon

12. Ptaszyna

To chyba tak lista wyglada na dzien dzisiejszy :icon_eek:, ale jesli kogos przypadkowo pominalem to przepraszam :biggrin: i prosze o dopisywanie sie do listy :clap:

A tak na marg: przeciez tylu fajnych ludzi jest w 3-miescie a 10 osob to ciezko znalesc :/. Tak jak np. kolega "cool" ktory byl jedna z glownych atrakcji "1 ogolno3-miejskiego zlotu 4umowiczow", z tego co mi wiadomo "ukasz" jest w Gracji, a reszta.........??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później tak to jest, budzisz się rano w łóżku, przekręcasz na bok i krzyczysz "AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bigrazz: " "O rany, to tylko TYYYY :clap: " :biggrin: :wink:

 

blad taktyczny!!! nie krzyczysz!!! jeszcze sie obudzi i nie wymkniesz sie zmieszkania wtedy ;p

 

Nie ma brzydkich kobiet-tylko wina czasem brak...

 

PADRE

 

albo wino jest... tylko nie ma mozliwosci wypicia az takiej ilosci winiacza :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przeraża je prawda. Zdjęcie bez makijażu, bez kilograma tapety na twarzy... Masakra :icon_idea:

 

A później tak to jest, budzisz się rano w łóżku, przekręcasz na bok i krzyczysz "AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bigrazz: " "O rany, to tylko TYYYY :clap: " :biggrin: :wink:

 

 

buahahahahahah.....to w takim razie tez powinienes zaczac robic sobie makijaz,zeby nie bylo tak samo w druga strone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę... :wink:

 

Czyżby Ciebie przerażała prawda. Bo ja śmiało wychodzę bez makijażu na ulicę. :bigrazz:

Botul jedz na wyspy bananowe wyprostowac cos sobie.....

 

 

no patrz Ty z jakim kaszalotem sie spotykales przez pol roku...heheh

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...