Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mówie o tym ze nie mam z kim jeździć, bo najczęściej jeżdze z Ptaszyną i w zupełności mi to wystarcza! Chodzi o to, że jakiś czas swojego życia spędzamy na tym forum i warto było by sie czasem spotkać i pogadać w realu. Gdzieś pojechać ekipą, wypić jakieś ;) tak jak to robią motocykliści z innych miast (regionów). Jednak ekipa z Trójmiasta (a jest nas nie mało) jest tak sztywna że ciężko jest sie zorganizować nawet w środe na Zaspie...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki..wpisuję Twój numuer do komóry ! do zobaczenia w trasie :)

wspólne przejażdżki chwilowo nieaktualne (dopóki nie kupię VFRy ;) )... właśnie sprzedałem motocykl. Ale jeżeli miałabyś ochotę abym oprowadził po mieście lub potrzebowała pomocy, to śmiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie o tym ze nie mam z kim jeździć, bo najczęściej jeżdze z Ptaszyną i w zupełności mi to wystarcza! Chodzi o to, że jakiś czas swojego życia spędzamy na tym forum i warto było by sie czasem spotkać i pogadać w realu. Gdzieś pojechać ekipą, wypić jakieś :biggrin: tak jak to robią motocykliści z innych miast (regionów). Jednak ekipa z Trójmiasta (a jest nas nie mało) jest tak sztywna że ciężko jest sie zorganizować nawet w środe na Zaspie...... :icon_razz:

To kiedy szturmujemy DELUXa ?? Tym razem przyjade juz pociagiem :) to piwa juz wylelwal nie bede :P. Sa wogole chetni?? Wiem ze Andon, Ptaszyna to raczej na bank ;), Mirek jak jest w Gda to tez napewno sie pojawi :biggrin:, ja tez bede :icon_razz:. Ktos jeszcze chetny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy szturmujemy DELUXa ?? Tym razem przyjade juz pociagiem :) to piwa juz wylelwal nie bede :P. Sa wogole chetni?? Wiem ze Andon, Ptaszyna to raczej na bank ;), Mirek jak jest w Gda to tez napewno sie pojawi :biggrin:, ja tez bede :biggrin:. Ktos jeszcze chetny??

Na ostrą libacje jak w pierwszej edycji (tylko najtwardsi dotrwali do końca) to sie pisze. Ptaszyna wczoraj trenowała wiec też pewnie da rade :icon_razz:

Ps Nie pisze sie jak conajmniej 10 osób nie zadeklaruje sie ze przybędzie! Jak znam życie z tych dziesięciu przybędzie pięć :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy by to mialo byc bo chetnie wpadne poznac w koncu kogos z forum

Pytaj Lecha bo teraz on jest organizatorem :icon_razz:

Myśle ze dobry termin to sobota 26 sierpnia! Co wy na to?

Moze by sie pare osób zorganizowało do tego czasu?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj Lecha bo teraz on jest organizatorem :icon_razz:

Myśle ze dobry termin to sobota 26 sierpnia! Co wy na to?

Moze by sie pare osób zorganizowało do tego czasu?

pozdro

W mojej opini 26 to bardzo dobry termin, bo akurat tego dnia po poludniu bede w Gdansku :icon_razz:. No niestety ja najwytrwalszym to raczej nie bede bo o 22 ostatni pociag w kierunku Tczewa odjezdza, no chyba ze ktos mi zarezerwuje lawke na dworcu w Gdasnku Glownym :biggrin: to moze byc ciekawie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam wczoraj wieczorem ( gdybym miala liczyc na forumowych znajomych, to bym chyba nigdy tam nie dojechala)....i sporo miejsc bylo zajetych..fajna knajpka...wskoczyc na kawke herbatke i wtedy smigac na kartuzy:)...czemu nie..

 

Tylko Weterynarzu nie calkiem z rana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...