Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

tanszego odpowiednika :icon_twisted:

 

to tak jak membrany dupatex i inne a nie goretex

Ja też jeżdżę na Hondzie. Ale nie mam obsesji na punkcie tej marki. Moje opinie może nie są najbardzej precyzyjne, bo i pilotem najlepszym nie jestem, a i sprzętami o których jest temat przejeździłem bardzo niewiele. Oto więc przedstawiam moje porównanie 1000RR rok 2006 i ZX-10 z 2005. ZX-10 jest dzikusem, przyspiesza bardzo ostro, motocykl powyżej pewnych obrotów zachowuje się jakby go ktoś w d... kopnął. Amor skrętu w tym moto jest mocno wskazany. RR'ka jest spokojniejsza, silnik delikatniej i bardziej miękko oddaje moc. Jest jej dużo, ale daje się bardziej kontrolować niż 10'tka. Uderzenie które następuje poprzekroczeniu granicy nie jest tak brutalne. Pozycja za sterami też jest bardziej wygodna niż w Zielonym Demonie. Zawieszenie i hamulce z tego co zdołałem stwierdzić są na podobnym poziomie. Plusem RR'ki jest elektroniczny amor, może na torze wymięka, ale przy jeździe miejskiej sprawuje się bardzo dobrze. To by było na tyle z mojej strony. Powtarzam iż moja opinia wcale nie musi być obiektywna, poprostu piszę to co zdążyłem zauważyć przy przejażdżce na obu moto.

A co do ceny obu moto to faktycznie jest ona bardzo ważna przy wyborze któregoś z nich. Przecież w cenie RR'ki można mieć 10'tke i do tego ubrać się do porządku.

 

ps. MV Agusta F4 i tak kopie tyłki RR'ki i ZX'a :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toscie mnie zamordowali normalnie tymi tekstami

 

sam kupuje teraz kawasaki i nie mam nic przeciwko tej marce wrecz przeciwnie uwazam ze cruisiery sa najladniejsze na rynku mowie o tych wiekszych bo i vtx 1800 i wild star 1600 i ten nowy midnight cos tam 1900 no i intruder 1800 nie sa tak ladne jak vulcan :] dlatego zadna tutaj obsesja mowie bazujac na doswiadczeniach swoich i znajomych,

co do sciagaczy, zamilowanie nimi mi przeszlo przerzucam sie na cruisiery :) i tutaj zdecydowanie palma pierszenstwa dla kawasaki - wedlug mnie :)

co do scigaczy ludzie jezdzijcie nie mam nic przeciwko , jak chcecie i lubicie mozecie sobie kupic kymco zing i jenching knight i inne takie wynalazki teraz to w tesco mozna kupic na mrozonkach ;), bron boze nie porownuje tych marek do kawy, kawa do japonia, japonia = jakosc i niezawodnosc

nowe kawy owszem dorownuja juz pod wzgledem technicznym i jakosciowym hondzie, w statystykach nawet bija [ waga, moc ] takze nic tylko pogratulowac, starsze modele nie byly tak niezawodne i teraz pokutuje ta opinia

jestem jak wy krzewicielem jakosci kawasaki ave

znaczy bende od dzisiaj :) bo jade po moto a co do tej mani z hondami nie mozna mi zarzucic ze znowu sie bardzo myle bo co jak co ale motory spod tej marki nie zawodza :) ale kawy napewno tez, polecalem tylko sprawdzone, wiecie jak z danonkami zjadlem i wiem ze dobre to nie bende mowil o jakis innych ktorych nie znam ;)

 

a agusta kopie tylki pod wzgledem tego ze jest jej pare w polsce z dziewulskim mozesz smigac ;)

pod wzgledem ceny czesci i napraw pewnie tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze kuzyn działasz :D A miałes wpaśc z Cebrą do mnie...Czekam :)

 

A bierz to co Ci sie podoba, ja bym brała Honde sam wiesz ;) Ale jeśli chodzi Ci o przyspieszenie to bierz co najlepsze w swojej klasie ;P

 

Pozdrówka!

Spox cebra się jeszcze rejestruje :clap: Ale na bank wpadniemy do ciebie. A miałem okazje kupić zx-10R ale różnie o kawasaki mówiom. Ale tamta 10 już sprzedana także po problemie. Polowanie na K5 nadal trwa :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak szastasz kasą to od razu kup mi na 18stke jakiegoś GSika ;P Dobra juz nie daje off topów i powtarzac sie tez nie bede. Mysle ze sam wiesz co Ci sie podoba i to kup! :clap:

PS: Czekam na odwiedziny, tylko daj znac kiedy to bedzie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Stan - piszesz trochę o gruszkach na wierzbie, cena 57 czy 51 w Polsce -zobacz w USA jest na odwrót honda jest pare dolarów tańsza od zieleniny i jak to wytłumaczysz? Mniejsza o to, powiem tak, nawet jakby honde wyposażyli seryjnie w Dode Elektrode i tak wybrałbym kawe. Dlaczego? - bo lubie ;)

 

 

dobry tekst :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś wykopał temat... :banghead:

Nudzi Ci się? :bigrazz:

 

Pozdro all :flesje:

 

 

heheh kopie kopie od lat i to forum znalazlem przypadkiem i jest naprawde spoko :bigrazz:

 

a tak przy okazji zeby w tym temacie zabraklo ZX10r no stary wybacz :bigrazz:

p.s.cos jeszcze wykopie ,hmmm....tylko co ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...