Skocz do zawartości

Własnie testowałem stopery do uszów 3M


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie dawno pisałem ze mi huczy w kasku, wiec za wasza namową kupiłem na allegro zatyczki 3M i co nie poznaje jazdy niedawno dobrze wiedziałem a własciwie po wichurze i hałasie w kasku słyszalem ze jade 120 a teraz zakładam zatyczki patrze w budzik atam 130!!! i co cicho Teraz musze sie pilnowac aby nie pedzic.

Polecam zatyczki 3M to super sprawa a cena 1pln za komplet to żart

Pozdrawaim :D

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne zapołiałem oto i link http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102583058 na prawde warto ja jestem zadowolony :D

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatyczki to świetna sprawa. Gdy przejechałem się w nich pierwszy raz wydawało mi się, że lepiej czuje motocykl i lepiej mi się go prowadzi. Na samym początku jest cicho... za cicho... i to powoduje w nas głupie uczucie. Teraz po kilku jazdach zawsze wkładam zatyczki do uszu gdy jadę gdzieś na moto. Problem prędkości u mnie nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze po na aukcji ? jak można w każdej aptece.

Po drugie albo ja mam inne uszy albo cóś. Stopery wycinają ( niestety ) tylko wysokie dzwięki a pozostawiają niskie i huczenie w uszach dalej słyszymy. Fuckt że na sporo niższym poziomie.

W moim nowym motocyklu mam wrażenie że owiewka na kieruje powietrze na kask że hałas jest większy niż w typowym golasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chyba bał, że nie dosłyszę jakiegoś klaksonu/karetki itp., mając zatyczki w uszach (ale może się mylę :icon_razz: ).

Za to niemal codziennie używam stopperów podczas snu. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast aukcji polecam dobrą aptekę i zatyczki 3M owszem, ale gumowe - wielorazowego użytku

nie wyobrażam sobie trasy 50km> bez zatyczek

 

przy zatyczkach jest informacja o skuteczności blokowania dzwięków o określonej częstotliwości - są zrobione tak, że karetkę słychać, mowę słychać a wiatru nie:) - dlatego nie warto kupować przypadkowych zatyczek bez takiej informacji

Edytowane przez aciddrinker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Osobiscie mogę polecić zatyczki Aerostich zaprojektowane z myślą o motocyklistach.

Używam ich od wielu kilometrów,są w środku wypełnione powietrzem dzieki czemu wygodnie sie je nosi i zatrzymuja głownie szum wiatru,natomiast slychac silnik,przynajmniej u mnie ;-)

 

http://www.aerostich.com/catalog/US/Moldex...ed-p-16505.html

 

pozdr.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to niemal codziennie używam stopperów podczas snu.

 

To ja bym się bał ,że budzika nie usłyszę :)

 

Bez stoperów nie śmigam ! Poza tym dodatkowych efektów dźwiękowych dostarcza mój Leo. Stopery za darmoche jak u Kuby86 :)

 

Karetka i inne pojazdy uprzywilejowane słyszalne są na 100 % (przetestowane)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...