Skocz do zawartości

Oględziny Hondy VFR


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej mnie martwisz, bo sam się będę prędzej lub później rozglądał w Polsce za taką VFRką właśnie i widzę, że nie będzie to łatwe :D

 

Normalne ze nie znajdziesz dobrego moto po kasie.Krótko mówiąc swoje trzeba dać.Nargorsze w tym jest to ze człowiek by nawet dał tyle ile jest warta lub coś wicej niż "średnia krajowa" ale to co jest do wyboru do kupienia w naszej Polsce ukochaniej to aż sie płakać chce.

 

 

ps.

Nie poddawaj sie. Ja sie nie podaje i ciągle szukam kolejnego sprzeta dla siebie - juz długoooo.

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,podłacze sie pod temat bo nie chce zakładac nowego,może dzisiaj bede oglądał VFRere z 90 roku,jest przywieziona z Niemiec,rozmawiałem wczoraj ze znajomym który nia jedził,mówił ze sprzet jest piekny i chodzi jak zegarek,w Niemczech miał jednego właściciela i od niego jest kupiona,moje pytanie jest takie na co zwrócic uwage przy oględzinach takiego sprzęta oprócz normalnych spraw,to znaczy czy zwracac na cos szczególnie uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za cudo...VFR przypomina tylko od dupy strony :D

Owiewka z przodu rzeczywiście jest dziwna i nie jest chyba fabryczna. Chociaż... nigdy nie widziałem VFR 750 R (RC30), bo to rzadki model, więc może...?

 

PS

Zapytam Madzix na forum VFR i wtedy będzie "no dubt".

 

No i mam odpowiedź. Oto co MadziX napisała o motocyklu:

to jest Rc 36 z 1994 r, ale została trochę przerobiona - tył jest oryginalny, natomiast przód jest od Triumpha a boczne owiewki od Aprilli, no i oryginalny wydech został zamieniony na Bossa owal, brzmi bardzo fajnie...

Oto wyjaśnienie nietypowego wyglądu.

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka z przodu rzeczywiście jest dziwna i nie jest chyba fabryczna. Chociaż... nigdy nie widziałem VFR 750 R (RC30), bo to rzadki model, więc może...?

 

PS

Zapytam Madzix na forum VFR i wtedy będzie "no dubt".

 

No i mam odpowiedź. Oto co MadziX napisała o motocyklu:

 

Oto wyjaśnienie nietypowego wyglądu.

 

Wyglada naprawde "kozacko" (widzialem na zywo). Masz nie tylko VFR ale i troche Triumpha (to Daytona?) i Aprillie.

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj oglądałem kolejnego złoma. Rok 99, przebieg niby coś około 9 tyś :crossy: cena 16 500.

Motocykl oczywiście po dzwonie, a do przebiegu trzeba dodać + 50 000 km.

 

A gdzie go ogladales? Bo moze tez widzialem. Tak z ciekawosci.

 

 

 

 

 

 

Normalne ze nie znajdziesz dobrego moto po kasie.Krótko mówiąc swoje trzeba dać.Nargorsze w tym jest to ze człowiek by nawet dał tyle ile jest warta lub coś wicej niż "średnia krajowa" ale to co jest do wyboru do kupienia w naszej Polsce ukochaniej to aż sie płakać chce.

 

 

ps.

Nie poddawaj sie. Ja sie nie podaje i ciągle szukam kolejnego sprzeta dla siebie - juz długoooo.

PZDR

 

 

 

Dokladnie. Proponuje wziac jakiegos vana, albo przyczepke i jechac do Niemiec dogadawszy sie z kims z niemieckiej aukcji wpierw. Ja bym chyba tak zrobil, gdyby nie znalazl takiego sprzeta jak znalazlem w Polsce. W Polsce zawsze beda szukac frajera - taki charakter narodowy. :buttrock: Grunt zeby tym frajerem sie nie okazac. W Niemczech natomiast jest jednak kultura.

Edytowane przez Piocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni egzemplarz oglądałem w jakieś niedużej miejscowości niedaleko KOŁA.

Niestety szwagier nie ma czasu na wyjazd kilku dniowy do Niemiec po motocykl.

A frajerem nie jestem, więc nie dam wcisnąć szwagrowi jakiejś padliny.

Chodź sobie kupiłem motocykl uszkodzony :buttrock: ZROBIŁEM TO JEDNAK CAŁKIEM ŚWIADOMIE, Z MYŚLĄ O JEGO NAPRAWIE.

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka z przodu rzeczywiście jest dziwna i nie jest chyba fabryczna. Chociaż... nigdy nie widziałem VFR 750 R (RC30), bo to rzadki model, więc może...?

 

PS

Zapytam Madzix na forum VFR i wtedy będzie "no dubt".

 

No i mam odpowiedź. Oto co MadziX napisała o motocyklu:

 

Oto wyjaśnienie nietypowego wyglądu.

 

Jejku, przecież wiadomo, że motocykl jest po jakimś dzwonie. Nie wierzę, że ktoś przerobił ten egzemplarz poniewaz chciał mieć Aprilkę, Triumfa i Hondę w jednym. Akurat takie były na szrocie i takie ktoś założył.

 

Mój kolega z pracy kupił ostatnio VFR '96. Co lepsze pojechał po nią sam gdzieś do lublina... eh miał więcej szczęścia niż rozumu. W miarę normalny ten egzemplarz. Jedyne co trzeba wymienić to łozysko główki ramy... Jeździłem na niej ... no i katastrofa. Wali sie na zakrętach jak głupia, a w porównaniu z Fazerkiem to fajnie slajdy się robi na noiskich obrotach :banghead:

Ostatnio moja polówka zadeklarowała się, że będzie ze mną jeździć na moto. I teraz mam dylemat co kupić.

Cały czas myślałem, że będę śmigać sam...w grę wchodził Fazer albo supermoto... a teraz? :buttrock: Kurka wodna nie wiem co ja mam kupić... Może vfr 800? albo jakiś vałtek ? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie nie myle to ROMMI z Forum sprzedaje swoją VFRke :banghead: Odezwij sie do niego, z Warszawy więc nie masz daleko żeby oblukać :smile:

Dziękuje klaudisz, ale już nie chcę sprzedać :lalag:

co do cen VFR'ek RC46 to za około 11 - 13 tyś zł (przebieg 9 tyś km :buttrock: - no sorry) nic dobrego nie można sie spodziewać :crossy: (chyba, że jakas super okazja - ale to też może być mina)

Życzę powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ma znaczenie drugorzędne, ważne by sprzęt był porządny.

Ten egzemplarz z pod Koła kosztował 16 500.

Z drugiej jednak strony motocykl z 99 r. ma już 7 lat więc nie może kosztowac 20 koła, nawet jeśli to Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jednak strony motocykl z 99 r. ma już 7 lat więc nie może kosztowac 20 koła, nawet jeśli to Honda.

może, może :buttrock: zależy z której strony patrzeć (kupujący - sprzedający)

osobiście jeśli wiem, że coś jest tyle warte to wole trochę przepłacić niż później pluć sobie w brodę, że (pozornie) zaoszczędziłem parę groszy

 

załóżmy ze motocykl kosztuje 16500

teraz wymień napęd, kup nowe gumy, akumulator, zrób cały serwis ... ile wyjdzie ?

około 20 000 jak nic. chyba, że kupujesz jakieś shit'owe części ....

Edytowane przez rommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .... już prawie sprzedałem CB więc poszukiwania VFR ruszyły pełną parą...

 

Zainteresował mnie ten egzemplarz : motoKutno

Ale po przyjrzeniu sie dokładniej widać, że nie ma kilku śrubek w owiewkach ... dziwne trochę nie ??...... i już odechciało mi się tam jechać ...

 

Dziękuje klaudisz, ale już nie chcę sprzedać :buttrock:

 

A tak z ciekawości czemu nie chcesz już sprzedać maszyny ?

... chyba widziałem Twoje ogłoszenie w SM .... poza tym gadałem z Woytasikiem i powiedział, że jak sobie z Tobą śmignął po Warszawce to maszyna wyglądała całkiem przyzwoicie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości czemu nie chcesz już sprzedać maszyny ?

... chyba widziałem Twoje ogłoszenie w SM .... poza tym gadałem z Woytasikiem i powiedział, że jak sobie z Tobą śmignął po Warszawce to maszyna wyglądała całkiem przyzwoicie ....

Hej,

przez jakiś czas potrzebowałem kasy na własne M - teraz juz wiem, że obejdzie się bez sprzedaży moto ... uffff.... :buttrock:

wracając do oferty "motokutno" na zdjęciach wyglada OK. Tylko brak śrubek zastanawia, nie wydaje mi się, że odkręciły się podczas jazdy (same oczywiście) :crossy:

Edytowane przez rommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek sie rozkreca, niedlugo mozna bedzie zalozyc grupe na forum: szukajacy VFR :D

W zwiazku z tym mam pytanko czy ktos (januszm?)widzial lub cos wie na temat nastepujacy:

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M86052

 

Wiem, ze przebieg jest smieszny, ale pytanie co poza tym...

 

Z gory dziekuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym mam pytanko czy ktos (januszm?)widzial lub cos wie na temat nastepujacy:

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M86052

 

Wiem, ze przebieg jest smieszny, ale pytanie co poza tym...

 

Z gory dziekuje za info

 

Na pierwszy rzut oka brak podnóżków kierowcy ... widać, że ciężarki na kierownicy i podnóżki pasażera są wymienione i razem dopasowane ... mi akurat takie się nie podobają ....

... ale to pewnie sam zauważyłeś ....

 

wracając do oferty "motokutno"(...) Tylko brak śrubek zastanawia, nie wydaje mi się, że odkręciły się podczas jazdy (same oczywiście) :D

 

I o to właśnie chodzi .... dlatego choć to w sumie nie daleko ... to sobie daruję wycieczkę...

Edytowane przez ResoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...