Skocz do zawartości

simson


pikus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dreczy mnie jeden problem jak simson sie zgrzeje ostro dam mu w dupe zgasze i chce opalic zalewa go musze kopnac gaz na maxa i sciagnoc gume ta co idzie do filtra powietrza i wtedy po paru s wskakuje normalnie na obroty i pozniej jest juz ok nie mam z nim problemow idzie jak glupi pieknie sie zbiera i predkos tez jest dobra jak na simsona 50 dokladnie 78km/h zadko mi sie to dzieje bo go nie mecze szkoda mi go ale dreczy mnie to bo czasem mi sie to zdarzy a chcem miec wszystko zapiete na ostatni guzik tylko to mi przeszkadza i nie mam pojecia co to jest ojciec tez nie a zna sie dobrze na motorach jak bede jezdzil normalnie to pali z 1/3 kopki a jak stoi dluzej to za pali z 1-2 butem

 

filtr nowy

swieca dobra na kazdej swiecy to samo

gaznik dobrze wyregulowany 2,5 obrotow wykrecone powietrze tez bawilem sie dawalem duza dawke mala dawke powietrza i nic nadal tak samo

zaplon nic nie ma do tego bo wszystko jest dobrze ustawione

 

a mam pytanie jak sie czysci filtr powietrza?

 

bardzo prosze o pomoc

 

 

Pozdrawiam Pikus91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ostro rozgrzeje to nie chce odpalać.

 

Napisałeś że filtr nowy ale od czego (powietrza, benzyny).

Filtr powietrza lepiej kupić nowy niż czyścić.

Jeżeli po rozgrzaniu nie chce odpalać z kopa to możesz jeszcze sprawdzić kondensator jeżeli masz klasyczny zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wali czasem do tylu paliwem ale to bardzo malo jak tak sie zrobi to bede musial wyczyscic filtr a jak to nie da to wtedy nowy kupic

 

chodzilo o filtr powietrza

bo od paliwa nie posiadam tzn jest tylko na kraniku i mi to starcza poniewaz nie mam syfu w baku

 

mz power gdyby byl kondensator to zaczol by przerywac albo wogle nie wskoczyl by na obroty nie sadzisz? albo jeszcze by wogle nie chcial sie odezwac :|

 

na poczatku tez myslalem ze to zla cieplota swiecy ale to nie wina swiecy

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...