Skocz do zawartości

FZS 600 fazer na torze poznań


Rekomendowane odpowiedzi

A tak troszke poza tematem, śmigaja po torze jakieś SV ktoś widział jak sie spisują ???

Pozdr

SV jeszcze chodzi o srednia nizsza klase nakedow to przeciez jest najbardziej sportowy sprzet. i daje rade:) Janusz kiedys pisal ze w stanach organizowali nawet puchary markowe dla SV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na ten tor maja wstep zupełnie początkujący! jak sie trzeba zachować jak sie jedzie powoli tzn jechac blisko prawej czy jak bo zakrety ścinaja szybsi więc blisko lewej nie zabardzo!!w jakie dni można tam polatać i godziny jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na ten tor maja wstep zupełnie początkujący! jak sie trzeba zachować jak sie jedzie powoli tzn jechac blisko prawej czy jak bo zakrety ścinaja szybsi więc blisko lewej nie zabardzo!!w jakie dni można tam polatać i godziny jakie?

 

Jak jesteś zupełnie początkującym, to raczej polecam Grandysów. Tam są osobne grupy z instruktorami (powiedzą co i jak).

 

W ostaniej MMP startował złoty fazer, może to ten sam...? I nieźle sobie radził. A na grandysach latała dziewczyna na SV 650 i gościo na 1000. Też dawali radę.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorowery na bank nie. A wujo zawsze moze dawać radę :icon_twisted:

 

Zupełnie początkijący też mają, wg mnie po to to jest. Zasada zachowani sie jest taka jak na natrach, ten z tyłu musi uważać ,jeśli jedzie, szybciej na tego przed sobą. Poza tym masz lusterka jak widzisz, że ktoś cię dogonil to go puść na prostej, BEZ ŻADNEGO ZJEŻDŻANIA NA BOKI wystarczy że między winklami nie bedziesz odkręcał na maksa (ale jednak przyspieszal) i szybszy cię po prostu ominie.

 

To tylko moje zdanie, może niech wypowie się ktoś z większym doświadczeniem. Może to temat wart nowego wątku?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tą nowa fz6 w poniedzialek smigalem

Pierwszy moj raz na torze nie ogarnialem faktu ze trzeba az tak duzo technicznie pracowac.

nowa fz6 z seryjnym zawieszeniem bardzo fajnie sobie radzi.

Tyl usztywnilem na maxa i jest ciut za twardy przy ostrym hamowaniu.

Heble ani razu nie zawiodly a raczej opoznialem hamowanie.

tylko od slawiniaka do prostej jezdzilem na 3ce bo na 2ce palowanie robilo sie zbyt szybko

tylnią opone zamknąlem ale przod nie :)

zauwazyłem tez ze tylnia opona mi się zfręzdlowała na krawędziach Sportmax dunlopa

kumpel mierzył mi czasy 2.14 2.15 srednio to jest dobrze czy nie jak na pierwszy raz ?

teraz znam trochę tor, w przyszly poniedzialek bedzie lepiej

atw Match fajnie smigałes, a jak Dominik Szymański wyprzedziles mnie to bylem chyba w polowie pierwszego okrazenia i pomyslalem sobie: "?co ja to kużwa robię???? oni są po#$%%#ni!!!

potem okazalo się ze jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko od slawiniaka do prostej jezdzilem na 3ce bo na 2ce palowanie robilo sie zbyt szybko

 

co to znaczy w języku motocyklowym???

 

 

no pojadę na początek zobacze jak mi będzie szło. a mam pytanie taka jazda na torze tzn technika torowa tak to nazwę przydaje sie w jedzie codziennej??

 

bo jesli nie to odpuszcze sobie a jak sie przydaje to bede jezdzil do Poznania dośc czesto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem okreslic odcinek toru.

Po wyjsciu z zakrety z reguly odkrecasz manete na full a potem zaraz ostro hamujesz proste odcinki miedzy zakretami maja po 40-60 metrow, na 3 biegu słabsze jest przyspieczenie i wtedy słabsze hamowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no pojadę na początek zobacze jak mi będzie szło. a mam pytanie taka jazda na torze tzn technika torowa tak to nazwę przydaje sie w jedzie codziennej??

 

No a jak myślisz?? :) Gdzie jak nie torze nauczysz się prawidłowych odruchów w zakręcie? Jak Ci nagle moto prostuje, zakręt się zacieśnia. prędkość jest za duża. Na ulicy walczysz z szosą, dziurami, autami i grzybiarzami na poboczu, na torze tylko z predkością i swoimi umiejętnościami.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...