Skocz do zawartości

Jakie buty


Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez zastanawiam sie nad butami i sidi vertigo takze wchodzi w gre. W salonie ,w ktorym sie orientowalam w tym temacie proponuja mi firme oxtar i model tcs sport . Ktore wedlug was bylyby lepsze?a moze jest jakis uzytkownik wsrod nas tcs'ow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :buttrock:

A jak sie maja sidi vertigo do vertigo corsa? czy owiele lepsze buty, jezeli tak co maja lepsze?

I jak sie w corsie chodzi gorzej niz w zwyklych vertigo?

 

Pozdrawiam, bolo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orietuje to corsa to modle na tor. nie mozna w nim chodzic tzn mozna ale czujesz sie jak w bucie narciarkim. od tyłu ma jakaś szyne metalowa czy aluminiowa ktora bardzo stabilizuje but i noge.

ja wybralem modle vertigo poniewaz cena jest dosc przystepna nie sa odbajerowane ja corsa i nie bede wygladał w nich jak pajac na fazerze. vertigo maja to co powinny miec super sie w nich jezdzi sa wygodne do chodzenia (wiadomo ze to buty motocyklowe i sie nich nie chodzi 10km) i maja dobra wentylacje.

 

ps.zatanawiam sie nad kupnem gorszego modelu B2 za 630zł roznica do vertigo to 170zł ale slyszalem ze w vertigo sa jakies 3 otwory wtlotowe powietrza mozna je zamknac badz otworzyc i noga dzieki temu sie wogole nie poci podczas jazdy jak i postoju. niestety b2 sa pozbawione tych wlotów i niewiem jak wyglada pocenie sie stopy w b2 np jak jest temp +30C bo w vertigo napewno bedzie OK a jakw b2 niewiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ja wybralem modle vertigo poniewaz cena jest dosc przystepna nie sa odbajerowane ja corsa i nie bede wygladał w nich jak pajac na fazerze. vertigo maja to co powinny miec super sie w nich jezdzi sa wygodne do chodzenia (wiadomo ze to buty motocyklowe i sie nich nie chodzi 10km) i maja dobra wentylacje.

 

No i bardzo dobrze kombinujesz.

Co do Vertigo Corsa. Ze spokojem się w nich chodzi, nie ma absolutnie wrażenia buta narciarskiego, to już nie ta generacja buta. Niemniej na szosę nie ma co przepłacać. To jest z 400 zł różnicy, a bezpieczeństwo zwykłe Vertigo dają porównywalne. Corsy po prostu dzięki tym wszystkim patentom można dopasować do stopy, jakby były zrobione z wosku (tak obrazowo rzecz biorąc).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 400 zl to za duza roznica, gdyby wynosila ona 150zl to moznaby sie bylo zastanawiac, a tak to lepiej cztery stowy przeznaczyc na paliwko...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...