Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzę powodu dla czego ma być wykasowane. Jesteśmy grzeczni nikogo nie obrażamy.

Rozmawiamy sobie i wymieniamy opinię na temat stroju na kolejną wycieczkę. :icon_twisted:

Która to ma się odbyć w najbliższą niedzielę.

Mówię o takim dalszym wypadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie sie trochę z chatem w tym temacie !!! Pogadajcie na gg czy pw o pierdołach. Tutaj umawiamy sie na śmiganie i szczegóły z tym związane.

 

Pozdrawiam, Pawel

 

Ja protestuje !!!!!!

 

Permanentna inwigilacja!!!!!

Domagam się satysfakcji !!!!!

 

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...dobrze ze tempo bylo emeryckie... bo plota na miescie chodzi... ze Ci z 'HALLO WARSZAWA' to jezdza jak wariaci ;)

 

 

agh, naszło mnie teraz i musze sobie ulżyć, więc zadam pytanie retoryczne do czytaczy wszelakich ;) ...

Czy te osobniki, co tak sobie słodko i rozkosznie plotkują w różnych miejscach, na różne ciekawe tematy i o różnych ludkach i grupkach to coś śmigają na tych swych motórach, czy może tylko lans odstawiają w miejscach wiadomych i okazji (do) tralalala szukają? :) :) :)

Bez pojęcia... Qrde...

 

Sorry sorry, musiałam, ale już może wiecej nie bede :)

 

Czy dzisiaj coś latacie, czy czekacie az pogoda powie ostatnie słowo? ;)

W niedzielę dokąd sie udać chcecie, raj czy woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

madee - myślę, że nie trzeba nadwyrężać cierpliwości Pawła snując teoretyczne rozważania na tematy bezpieczeństwa i szybkości jazdy... i przestać przejmować się opiniami naszych nie-kolegów i nie-koleżanek...

 

nasza nieformalna grupa ma swój klimat, który ciężko jest uchwycić podczas jednego spotkania - wszyscy wiemy o co chodzi - jeśli ktoś chce z nami pośmigać, zapraszamy serdecznie, jeśli nie - nie ma krzywdy :)

 

skończmy te durne gadki o niczym :) wszyscy wiemy, że inni motocykliści mogą mieć inne zdanie na każdy temat i uszanujmy to :) i nawet z nimi możemy być na przyjacielskiej stopie ;)

 

tyle z mojej strony...

 

 

 

pozdroevery1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

skończmy te durne gadki o niczym :) wszyscy wiemy, że inni motocykliści mogą mieć inne zdanie na każdy temat i uszanujmy to :) i nawet z nimi możemy być na przyjacielskiej stopie ;)

 

tyle z mojej strony...

pozdroevery1

 

:)

a moze zamiast odpowiadac na moje pytanie retoryczne uzyskam odpowiedz na moje właściwe pytania? Hę?

 

 

p.s. Ale racji dużo masz :)

(już będe grzeczna ;) )

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobrze ze tempo bylo emeryckie... bo plota na miescie chodzi... ze Ci z 'HALLO WARSZAWA' to jezdza jak wariaci :)

agh, naszło mnie teraz i musze sobie ulżyć, więc zadam pytanie retoryczne do czytaczy wszelakich :) ...

Czy te osobniki, co tak sobie słodko i rozkosznie plotkują w różnych miejscach, na różne ciekawe tematy i o różnych ludkach i grupkach to coś śmigają na tych swych motórach, czy może tylko lans odstawiają w miejscach wiadomych i okazji (do) tralalala szukają? :)

Bez pojęcia... Qrde...

 

Sorry sorry, musiałam, ale już może wiecej nie bede ;)

 

Czy dzisiaj coś latacie, czy czekacie az pogoda powie ostatnie słowo? ;)

 

...ojoj... jakos tak powaznie sie zrobilo... i wychodzi na to ze ze mnie jakis paskudny prowokator... :)

...tak gwoli scislosci to moja wypowiedz, zacytowana powyzej miala byc/byla forma zartu wynikajaca z dobrego humoru, spowodowanego wspolna przejazdka... a stwierdzenie bo plota na miescie chodzi jest ironicznym wnioskiem z poprzedniej edycji watku 'HALO WARSZAWA !!!', ktory jak wszyscy wiemy skonczyl, tam gdzie skonczyl...

...mam nadzieje ze te slowa poluzuja troche atmosfere... i to wydanie HALO W.... nie zakonczy zywota w zakladzie utylizacji nieczystosci plynnych :)

 

...oczywiscie mozna zastanawiac sie czy istnieja osoby, ktorych jedna z aktywnosci jest 'plotkowanie w różnych miejscach, na różne ciekawe tematy i o różnych ludkach i grupkach'... tylko po co?

...ja osobiscie uwazam ze zamiast uprawiac tego typu dzialalnosc jednak lepiej jest posmigac... ;) ...ale to absolutnie moja subiektywna opinia :)

 

...co do dzisiejszego latania to mnie raczej nie bedzie... dzisiaj dzien sportu czyli siatka - moze w koncu uda mi sie trafic :) ...btw, bylby ktos chetny do pomeczenia sie na hali, probujac przebic pilke na pole przeciwnika? ...co prawda dawno nie bylem... ale z reguly graczy bylo za malo niz za duzo... jakby co zapraszam na PW...

 

pozdr,

w

 

 

DOPISANE:

...CZERWONĄ VFR (czerwone najszybsze !!!)...

Pawel... zdecydowanie oponuje!!! :-) - cholera jak jakis wulkanizator :-)))

CZARNE NAJSZYBSZE!... tak, tak pamietam... byla kiedys ankieta na forum... i wyszlo ze czerwone... ale ponoc na PiS tez nikt nie glosowal ;-)

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...