Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro odebrałem już lejce :biggrin: , to czas się integrować :biggrin:

Przyjadę chociaż się przywitać, bo moja kawusia jest jeszcze na dotarciu, więc nie będę mógł Was dogonić w razie czego :) ale i tak podjadę.

Tak więc czarna kawa ER6N się pojawi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Fajnie było was poznać Panowie.

Sorry, że nie dotarłem za wami ale póki co nie jestem w stanie dotrzymać wam kroku, a chcąc ominąć czerwone światła gdzieś się zakićkałem i źle potem pojechałem :notworthy: shit...

Mam nadzieję, że nie zmarnowaliście zbyt dużo czasu, czekając na mnie na stacji i że wycieczka się udała :icon_mrgreen:

Pozdro i do następnego. Obym nie musiał męczyć się już z docieraniem..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info, a właściwie prośba do HALO WAWY.

Weżcie przez najbliższy weekend piszcie o wszystkich ustawkach w temacie, a nie przez smsy bo chciałbym dołączyć.

Z góry dzięki i do uwidzenia ;)

 

ja rowniez dolaczam sie do pytania,

mam zamiar w piatek troche pokrecic sie po Wawie wieczorem, zapowiada sie ladna pogoda, wiec moze polatal by w grupie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zawsze dajemy znać o ustawkach tutaj, więc nie wiem skąd Wam się te SMS'y wzięły :icon_mrgreen: . Odnośnie piątku, to ja na pewno nie latam bo piję ;) , być może w niedzielę będzie ustawka na jakiś dłuższy lot i na pewno info o niej będzie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Sligierku, to nie zapomnijcie i o mnie, bo moze mła juz niedługo dolaczy :biggrin:

cos sie w koncu ruszylo :D

a piatek ...yyyy....no tez mam zajety :notworthy:

No Sysia, jakbyśmy mogli o Tobie zapomnieć :icon_mrgreen: , koniecznie musisz wpaść bo już wszyscy się za Tobą stęsknili ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i ja baaardzo sie stesknilam

czas chyba na małe co nie co? :lalag:

 

a kiedy zakonczenie sezonu HW? :flesje:

Sysia, no co Ty - sezon w pełni - nikt nie myśli o jakimkolwiek zakończeniu czegokolwiek :wink: a jeśli mówisz o :smile: to jeśłi chodzi o mnie to kiedykolwiek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...