Skocz do zawartości

Kulikowisko kaszubskie w Borsku - zmiana terminu.


Rekomendowane odpowiedzi

Od wiosny widnieje tam tabliczka z terenem prywatnym. Ale oczywiście wiekszość to olewa i tam wjezdza. Ale tak jak napisał kolega przedmną sama kultura nakazuje zadzwonić do niego i poprostu pogadać. Co do miejsca - Kościerzyny, to jak najbardziej zachęcam do zwiedzenia :) Piękne miasto , oczywiście jak i całe Kaszuby . Wiem bo sam tam mieszkam :icon_razz: . Pozdrawiam wszystkich !

 

I jeszcze dwa zdjęcia z Borska na zachęte :clap:

 

Pierwsze

 

Drugie

 

* nie jestem autrorem zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Kolegów z Kaszub i Trójmiasta - czy ktoś życzliwy mógłby poświęcić odrobinę swojego czasu, namierzyć właściciela/administratora terenu który nas interesuje, i zapytać o warunki wjazdu w sobotę 10 czerwca na kilka godzin? Zajęcia prowadzę jako wolontariusz, kasy za to nie biorę. Jest to argument który powinien pomóc uzyskac zgodę na przeprowadzenie szkolenia na dawnym terenie wojskowym w Borsku.

Z góry dziękuję.

Kamandir Kulik.

 

 

P.S.

Jak dorwę cymbała który rozpowiada w Stolycy, że impreza kaszubska się nie odbędzie, to mu zmienię rysopis :) Odechce się siania defektyzmu, gamoniowi jednemu.

 

Druga sprawa - nie będę odpisywał na maile i SMS'y zawierające durne pytania w stylu:

- gdzie będzie impreza, w Borsku czy w Warszawie?

lub

- czy jak będę w Warszawie na szkoleniu, to czy moge jechac do Borska?

Półgłówków trzeba ignorować, bo zwariujemy :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku. kilka nastepnych dni (do 28 maja) mam wyrwane z zyciorysu (praca) jak sie juz to skonczy to napewno pomoge Ci i podjade do Borska poszukac tej sławetnej tablicy z numerem telefonu ... a potem przedzwonie, ale po cichu licze na to ze ktos kto ma tam blizej szybciej zlapie numer.

 

p.s. masz racje, trzeba ignorowac :)

 

p.s. II

 

swoja droga znam grupe motonitów (10-15 maszyn) która juz wyrazila chec przyjazdu na szkolenie...a jak oni cos powiedza... :) wiec frekwencja bedzie spora.

Edytowane przez dadeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Borsuka, z przyczyn że będę poza krajem, muszę zrezygnować. Już zazdroszczę uczestnikom.

pzdr wsiech

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na sprawy rodzinne muszę odwołać ustalony zimą termin Kulikowiska.

Proponuję sobotę 10 czerwca.

Miejsce: Borsk k. Kościerzyny na dawnym terenie wojskowym.

Czas: od południa do wieczora, czyli spotykamy się o 12.00 i walczymy do upadłego.

Program zajęć:

- ćwiczenia równowagi przy prędkościach manewrowych i niższych :clap:

- przeciwskręt świadomie stosowany

- redukcja z przegazówką

- hamowania awaryjne

- awaryjne omijanie przeszkody

- pchanie motocykla motocyklem :)

- taktyka jazdy w parach

- taktyka jazdy w peletonie

- coś się wymyśli...

Na miejscu imprezy zakazuję spożywania alkoholu i środków odurzających przez uczestników szkolenia.

Kibice którzy zachowaniem będą zagrażali bezpieczeństwu będą relegowani techniką dowolną.

W razie trudności, zawsze można zatelefonowac po zaprzyjaźnionych bajkersów mundurowych.

 

Szkolenie jest bezpłatne :clap:

 

Jedynie proszę miejscowych bajkersów o zapewnienie grilla, a każdego uczestnika o wkładkę na niego.

Czyli każdy przynosi coś do szamania i popijania (bez procentów do wieczora).

Potrzebne będą też ze dwie szczotki do zamiecenia miejsc gdzie wymagane będzie możliwie czyste podłoże.

Szczotkowych wyznaczymy na ochotnika...

Jeżeli każdy uczestnik weźmie ze sobą butelkę plastikową z odrobiną (1/4) wody - będziemy też mieli pachołki.

 

Co Wy na to?

Kamandir Kulik.

 

zajefajnie... jestem za!!

z Wawy ktos sie wybiera? to jazde w peletonie pocwiczymy juz po drodze ;)

 

 

Tomek

tak a propos ewentualnych wyjazdow w inne miejsca: w Podlodowie (niedaleko Ryk, trasa na Lublin, 100 km od Wawy) jest lotnisko i slyszalem ze tam jezdza kolesie na moto, autach itd. Ale chyba tez to juz jest teren prywatny ale moge sie popytac o jakies namiary na przyszlosc jesli chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dowiedzieć co i jak u właściciela i jakie stawia warunki.

:notworthy: :icon_rolleyes: :biggrin: :bigrazz:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek dysponuje namiarami na właściciela lotniska - Marcin Szczur,V-ce Prezes Stowarzyszenia Glide Club Gdynia, tel/fax:+48 58 671 89 78 lub tel:+48 607 708 488 prawdopodobnie ma umowę z właścicielem na korzystanie z pasa (poprzednio z AMW taką posiadał) więc i jemu warto wspomnieć o czerwcowych planach, żeby nie wchodzić sobie w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu kilku telefonów, odsyłany od Annasza do Kajfasza, ustaliłem że dzień wynajęcia płyty lotniska kosztuje komercyjnie 2000 zł :biggrin:

Jednak po dłuższej rozmowie usłyszałem że może da się coś załatwić. Mam zadzwonić w poniedziałek, wtedy ustalę szczegóły wjazdu na płytę.

To tyle konkretów. Czekamy do poniedziałku.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu kilku telefonów, odsyłany od Annasza do Kajfasza, ustaliłem że dzień wynajęcia płyty lotniska kosztuje komercyjnie 2000 zł :icon_mrgreen:

 

Chm to moze lotnisko .... Pila :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...