Skocz do zawartości

Stroj na enduro!!!!


Gość adam88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym modelu żółw zachodzi b ardzo fajnie na kość ogonową i świetnie przylega do ciała. Porównywałem i wciąż porównuję ją z UFO SCORPION, ale chyba wybiorę jednak SIX SIX ONE.

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbroja może przylega dobrze, ale wraz z nadchodzącym latem ugotujesz się w tym

 

proponuje buzer przynajmniej na ten ciepły okres

 

wybór należy do Ciebie

Edytowane przez lobuz26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zbroja daje 70% wiecej ochrony niz buzer. Wszyscy mi zawsze truli ze bedzie mi goraco a ja nie nazekam. jak jezdze to nie mysloe o tym ze mi jest goraco czy nie a jak sobie robie przewe to sciagam wszystkie ochraniacze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jak będę kupował ochraniacz to tylko buzer. Wielu znajomych "przesiadło się" na buzery ponieważ w zbrojach się gotowali rzeczywiście.Po drugie to zamiast dobrej zbroi kupie dobry buzer i jeszcze ochraniacze na łokcie lub pas nerkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie poniewaz mam zamiar kupic sobie yamahe dt 80 i do tego powoli zbierac zestaw i bardzo mnie to ciekawi po co sa pasy nerkowe?

 

Są po to by chronic nerki, bo są one narazone na obrazenia, a dzięki pasowi obrazenia zawsze są mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Obrażenia to jedno, ale bardziej chodzi o ochronę przed przewianiem i przeziębieniem nerek.

Pozdrawiam

Gajep

 

W kwestii buzer czy zbroja zdecydowanie wybieram zbroję!!! Jeździłem i w zbroi i w buzerze. Fakt faktem, w lecie jest cieplutko ale ochrona zdecydowanie lepsza i wszystkie części zbroi leżą na właściwym miejscu. W buzerze czuję się jakoś tak nie w pełni ubrany :buttrock:

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo pasa nerwkowego? to czy przypadkiem ktoś nie opowiadał żę wysokie loty bez pasa nerkowego , kończą się tym żę podczas zaspokajania potrzeby fizjologicznej sikasz krwią ?

 

czy to tylko jakis mit

Jak przy tych lotach zaliczysz glebe to możliwe. Jesli nie to bujda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo pasa nerwkowego? to czy przypadkiem ktoś nie opowiadał żę wysokie loty bez pasa nerkowego , kończą się tym żę podczas zaspokajania potrzeby fizjologicznej sikasz krwią ?

Ja włśnie muszę zakupić pas.Pas nerkowy chroni i trzyma w "kupie" wszytskie twoje flaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,czy taki buzer sie nada na jazde po lesie i wypady na tor ?

maly wybor na allegro co prawda i nic innego nie ma ale jak to jest do niczego to nie marnuje kasy.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111907936

 

pozdro

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...