Skocz do zawartości

enduro na początek


Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci ze niczym sie nie nacieszysz 20 pare lat to np dt 80 bedzie dla ciebie za slaba takie jest moje zdanie

najlepiej by ci sie zdal jakis 4t poniwaz chyba nie znasz sie zabardzo a 4t nie ma tyle grzebania co w 2t

 

tylko ze 4t to sa motory a Ty akurat nie posiadasz prawka na motor wiec dupa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Oczywiście bierz co chcesz, ja bardzo polecam motocykle Japońskie z wiadomych przyczyn. No… to… na tyle by chyba było… Tak, tak. To Św. Hubert na polowaniu w pełnej okazałości. Ale żeby nie czynić z tego postu kompletnego spamu to zapraszam na moje forum, tam możemy w spokoju porozmawiać :icon_exclaim: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym wyborem jest Aprilia rx80, zarejestrowana na motorower, jedna z najmocniejszych 'osiemdziesiątek", zawieszenia bardzo dobre i motocykl jest bardzo duży, idealny dla osoby o twoim wzroście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym wyborem jest Aprilia rx80, zarejestrowana na motorower, jedna z najmocniejszych 'osiemdziesiątek", zawieszenia bardzo dobre i motocykl jest bardzo duży, idealny dla osoby o twoim wzroście.

włśnie słyszałem że te rx ponoć wygladaja na normalne enduro. czy może się orientujesz co do osiągów tych motorów, i ich niezawodności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muma mam prośbe jak nawet nie czytasz tego co kopiujesz to nie wkleja niczego :|

To co wkleiłeś o dt totalnie mijało sie z prawdą a do tego nie były to twoje słowa.

za 4500zł spokojnie wyrwiesz 125cc na 50. Jest teraz suzuki Ts 125 w tej cenie! Gorąco polecam ten motocykl z racji na jego własności terenowe. Zawieszenie jak na swoją klase jest dobre. Masa jest dość niska. Jeśli chodzi o gabaryty to ts'ka jest naprawde duża. Odezwij sie na PW to coś Ci znajdziemy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS tez moge polecic. :cool: Jak by co to gg albo pytaj tu.

 

Zawieszenie jak na swoją klase jest dobre.

Bardzo dobre ! :)

 

Masa jest dość niska.

W danych diagnostycznych i serwisowce jest napisane, ze 109kg z zalanymi plynami i pelnym bakiem. Spokojnie mozna ja odchudzic o te 9kg bo ja juz to zrobilem.

 

Jeśli chodzi o gabaryty to ts'ka jest naprawde duża.

Eeee nie przesadzajmy, na zwyklych oponach dotykalem bardziej stabilnie ale jak wsadzilem porzadne kostki to dotykam palcami.

http://bikepics.com/pictures/568791/

Moj wzrost to jakies 168cm. :wink: Aha, na zdjeciu jak siedzialem to troszeczke siadla bo jeszce nie miala utwardzonego na maxa amora z tylu. (ma regulacje).

 

pzdr :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...