Skocz do zawartości

Skradziono Mi Jawe 350 W Wapiennicy


Zimer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak pisał Bahama motocykl odzyskaliśmy wczoraj poznym popoludniem. Ok 18 zadzwonil do mnie anonimowy człowiek z informacja że czytał info o kradziezy i widział Jawe zgodna z podanym opisem. Podał miejsce gdzie stoi i tyle, na siebie zadnych namiarow nie chcial zostawic, mowiac ze nie chce sie mieszac. No i akcja była szybka - tel do JACY, zeby wziol auto, zabrałem jeszcze 2 inne osoby i w czworke pojechalismy, abyło to przy salonie yamahy przy DK1 w Czechowicach. No i faktycznie stała, przypieta łańcuchem do drzewa. Zapaliła, ale ma uszkodzone ładowanie (musiał jechac do domu bez swiatel, z obawy o rozładowanie akumulartora, hehe z Bielska po ciemnemu 60 km :icon_twisted: ), pusto w baku no i oczywiscie wykradzione wszystko co sie dąło, łaczanie z narzedziami, butelka oleju czy rolka szkota, o braku kufra i kasku nie wspominajac. No i to tyle... moto mam, z czego bardzo sie ciesze :rolleyes: zaraz ide naprawiac ładowanie :) no a reszta moze kiedys tez sie odnajdzie :P

 

Dzieki wszystkim za pomoc i miłe słowa, takiego doła dawno nie miałem... ale tez dawno sie tak nie cieszyłem :P

 

PS. Gosc ktory dzwonił musi miec jakies powiazania z forum (moze czyta nawet), bo tylku tu (i na slaskim) podałem moj numer komorki...

 

podobno policja sciągała odciski palców z moto

No Baham znowu bez przesady, to nie Kryminalni czy Fala Zbrodni :P nie wiez we wszytko co mody godo ;) Nie brali odcisków :P

Edytowane przez Zimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi czytać, że motocykl się odnalazł :rolleyes: Jeden z niewielu jakie zaginęły, ale zawsze ... (oby wszystkie kradzieże kończyły się w podobny sposób) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję że twoja JAWA wedziała że to nie Ty ją prowadzisz i z miłości spaliła 20 litrów na setke i musieli ją porzucić :) :icon_twisted: Dobrze że się odnalazła !! Kamień z serca :rolleyes:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...