Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 1600


Stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moto robione od 2003 roku

przebudowany stary silnik vn 1500

plus usuniete wady tamtego sprzeta, dlatego wsadzono podwojna tarcze z przodu, ladniejszy stylistycznie, felgi [ dla mnie to plus, bo szprychy mimo iz ladnie wygladaja to jak dla mnie sa dupne i wole felge, latwiej sie myje ]

wtrysk, automatyczna regulacja luzow zaworowych, chlodzenie ciecza, wal kardana, 20 litrow bak,

dla mnie same plusy

vn 1500 gaźnik też ma hydraulikę na zaworach i to nie jest takie super. Jedna szpila kosztuje w granicach 270 do 500 pln a jak masz regulacje na śrubki to sam sobie możesz wyregulować. :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić kavasaki vn 1600 Nomad ale nie mogę znależć na ten temat żadnych opini.Moze ktoś z was ma taki motocykl lub zna stronę na której są takie opinie .Chciałbym wiedzieć co najwiecej ulega awari i czy to dobry wybór.Biorę jeszczę pod uwage suzuki vl 1500 i Yamahe Road Star silverado 1600 lub 1700.Z góry dziękuję.

[/quot

 

jak widać ja ten motocykl kupiłem i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moto robione od 2003 roku

przebudowany stary silnik vn 1500

plus usuniete wady tamtego sprzeta, dlatego wsadzono podwojna tarcze z przodu, ladniejszy stylistycznie, felgi [ dla mnie to plus, bo szprychy mimo iz ladnie wygladaja to jak dla mnie sa dupne i wole felge, latwiej sie myje ]

wtrysk, automatyczna regulacja luzow zaworowych, chlodzenie ciecza, wal kardana, 20 litrow bak,

dla mnie same plusy

 

 

Jakie szprychy w nomadzie? Nomad od począdku (1998r)miał dwie tarcze z przodu i alu koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś ma lub miał to może wstawi tutaj jkis link czy linki do historii modelu np vn1600MS. Własnie kupiłem 1600 Mean Streaka i nie za wiele na jego temat można znaleźć w sieci. Poczytałem na jakims angielskojezycznym forum troche ale to były same achy i echy jaki to on piekny itd zadnych konkretów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Od dwóch tygodni stałem się posiadaczem Kawy 1600 Clasic.Motocykl jest z 2006 roku i obecnie ma najechane

1500 mil.Niestety nie mam do niego instrukcji obsługi i zbyt wiele o nim nie wiem.Przesiadłem się z Hondy

Shadow vt 750.Jedna sprawa,która mnie niepokoi to tylne amortyzatory,a mianowicie;

posiada przy nich zaworki /wentyle/ tak jak przy dętkach i dodatkowe "pokrętła' ze znaczkami "I","II"i "III"

Wydaje mi się,że jest to regulacja miękkości zawieszenia,ale czy tam trzeba napąpować powietrza i ile

i jak trzeba ustawić te "pokrętła" /ważę 110 kg./może ktoś wie,będę wdzięczny za podpowiedż.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak piszesz ,nie kombinuj z pompowaniem ale może się zdażyć że ten wentyl puści i powietrze zejdzie z amorka wtedy max 1,5 atmosfery lub mniej i test jak zachowuje sie motocykl .Możesz też sprawdzić ile teraz jest nabite i trzymac sie tego .Mam 4 stopniową skale (Vn 1500)i 4 jest najtwardsza(pasażer + bagaż).Sam jeżdziłem przeważnie na 2 analogicznie u Ciebie pozycja 2 i 3.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość sgregor242

Niepotrzebne obawy.Dwa tygodnie temu jeździłem z żoną vulkanem 1500 z 2006 rok.Jak bym się nie czuł na nim pewnie to bym z babą co za 3 tyg ma termin nie jeździł:)

Jestem z dwa centymetry wyższy od Ciebie a właściciel jest twojego wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ArtXV. Privat ma racje i nie cukruje. Jak widzisz śmigam innym moto, ale dużo czytałem o Vulkanie 1600 i mogę śmiało potwierdzić, że to górna półka! Kosmiczny komfort jazdy! Jestem pewny, że się szybko do tego moto przekonasz. Ponadto technicznie jest lepszy od 1500 bo dopracowano jego konstrukcje. Zapraszam do przeczytania artykułu ze "Świata Motocykli" z ubiegłego roku (jeśli będziesz zainteresowany dam Ci dokładne namiary). Jeżeli to Cię nie przekona to zapraszam na Royala (to jest dopiero jeżdżąca wersalka!) :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...