Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 1600


Stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was mial doczynienia z tym mootcyklem badz orientuje sie w jego slabych punktach?

planuje zakup i chcialbym wiedziec jak najwiecej

wszystkie informacje techniczne sa mi znane ;) chodzi mi o jakies informacje z zycia od ludzi ktorzy dosiadaja podobny lub taki sprzet lub znaja kogos kto...

z gory dzieki :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą vn w moim przypadku 1500 jest moc :biggrin: Trzeba uważać z gazem przy wyjsciu z winkla szczególnie gdy jest deko piasku lub jest po deszczu .Ma dendencje do uslizgow.Więcej wad nie pamietam i niczego nie żaluje a tym bardziej że kupilem VN :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się tylko bierz VN ja może nie mam zbyt dużego doświadczenia z Vulkanami ale to co dotej pory zaoferował mi mój to jestem zachwycony lepiej mi się go prowadzi niż poprzednio Virago 1000 które miałem :biggrin: :icon_exclaim: :cool: :clap: :biggrin: Vulkany GÓRĄ! :biggrin:

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą vn w moim przypadku 1500 jest moc :biggrin: Trzeba uważać z gazem przy wyjsciu z winkla szczególnie gdy jest deko piasku lub jest po deszczu .Ma dendencje do uslizgow.Więcej wad nie pamietam i niczego nie żaluje a tym bardziej że kupilem VN :icon_exclaim:

 

mowisz o nadmiarze ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat z pytaniem. Ma ktos moze serwisowke w wersji elektronicznej, albo katalog czesci do VN 1500? Kolega robi ten model i potrzebuje jakis pomocy naukowych. potrzebny tez jest modul zaplonowy - gdyby ktos mial na zbyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą vn w moim przypadku 1500 jest moc :buttrock: Trzeba uważać z gazem przy wyjsciu z winkla szczególnie gdy jest deko piasku lub jest po deszczu .Ma dendencje do uslizgow.Więcej wad nie pamietam i niczego nie żaluje a tym bardziej że kupilem VN :icon_razz:

RAFAL tylko twoj VN jest troche mocniejszy od 1600. Mialem oba te motocykle i byla okazja sprawdzic je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze 1500 jest mocniejszy od 1600 bo nijak w to nie uwierze :icon_razz:

popatrz na moment i na osiagi i obroty jakie osiaga w danych zakresach a nie...

 

jak miales oba to moze cos bys napisal o vn 1600 :buttrock:

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan jak Intruz pisze znaczy wie co pisze :icon_razz: To co piszą czasami nie pokrywa sie z tym co jest w rzeczywistości a pojemnosć nie odzwierciedla osiągow.Mój VN to wersja amerykańska i właśnie Intruz go przywluk ze Stanow .Zreszta niech sie sam wypowie :buttrock: MNie sie też wydaje że 1600 ma lepsze osiągi ale nim nigdy nie śmigałem więc wypowiadać sie na ten temat nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze 1500 jest mocniejszy od 1600 bo nijak w to nie uwierze :icon_razz:

popatrz na moment i na osiagi i obroty jakie osiaga w danych zakresach a nie...

 

jak miales oba to moze cos bys napisal o vn 1600 :buttrock:

Tak jak juz napisal RAFAL bylem poprzednim wlascicielem jego motocykla. A to co napisalem w poprzednim poscie tyczylo sie wlasnie jego motocykla. VN 1600 byla to wersja seryjna, a VN RAFALA jest to wersja z wydechem tuningowym i dostosowana do wydechow mapa wtryskow. I dlatego musisz uwierzyc w to co pisze bo ten VN ma niezlego kopa. Mialem te motocykle rownoczesnie wiec byla mozliwosc porownania tego w rzeczywistosci i nie musze patrzec na te osiagi w danych zakresach...!!!

Moge ci napisac o VN 1600:

- silnik jest to rozwiercona wersja 1500, oraz troche stylistycznie zmienione niektore elementy z zewnatrz

by silnik ladniej sie prezentowal

- a sylwetke motocykla napewno znasz wiec tu nie bede sie rozpisywal, napisze tylko ze kierownice maja te

same siodla na zbizonej wysokosci, prowadza sie podobnie

- co do mitow na temat VN-ów ze pija olej to w motocykla po 2000r nie sprawdzaja sie nie wiem jak jest w

starszych bo nie mialem takiego.

Jesli bedziesz mial jeszcze jakie pytania to chetnie odpowiem.

Edytowane przez intruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec intruz rozumiem rozwiercona sprawa

czy power commandery i inne hyperchargery ale ja mowie o seryjnym 1500 i 1600

co do histori 1600 znam ja na pamiec ;) tak sie sklada ze w srode kupuje nowke w salonie i jeszcze przed kupnem tak chcialem sie tylko dowiedziec z ciekawosci czy jak zaleje bak i pojade gdzies pouczyc sie jezdzic na tym wielkoludzie to jak ze spalaniem, jak z prowadzeniem itd , wszelkie spostrzezenia ale z jazdy, bo wizualne i techniczne znam

z gory dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisalem ze VN RAFALA jest mocniejszy od 1600 i chodzilo mi dokladnie o jego motocykl wiec nie rozumiem o co chodzi ci.

co do prowadzenia i spalanie napisze ci to poznie bo teraz mam tylko chwile czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...