Skocz do zawartości

mtx 50 automat -co to za cudo ???


Rekomendowane odpowiedzi

witam! nie wiedziałem gdzie to umieścić więc wwaliłem tutaj.Jeśli Moderator uzna że zły dział to proszę o przeniesienie.

 

a oto link : http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=102121647

 

 

Co o tym sądzicie?? Patrzyłem w internecie i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje beznadziejny motorower nie zdolny do jazdy nawet w łagodnym terenie!

 

Kiepskiej baletnicy i rąbek u spudnicy! Znam ludzi co na etz i tym podobnym wynalazkach nie jednego "kozaka" na enduro za pare, parenaście koła by objechali.

 

Mój kumpl na Mtx 50 latał na wysokości 2 mtx nad ziemią i nie narzekał na sprzęt. Kwestia przyzwyczajenia i wprawy, choć wiadomo gdzieś możliwości sprzętu się kończą, nie mniej jednak mtx to motorower w teren.

 

Co do skrzyni piersze słyszę, że mtx mają automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to jakas bzdura. nie było na bank takiego MTX na automacie a pozatym to mnie sie wydaje ze na zdjeciach widze lewarek do biegów. Cos chyba sprzedajacy przecholował w opisie :icon_twisted: a jesli to faktycznie jest automat to moim zdaniem sie to do niczego nie nadaje w terenie

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znam ten motocykl bo nalezy do mojego sasiada :) I faktycznie jest to automat z tego co wiem to ojciec zrobil ten automat samodzielnie synowi zeby mogl sie nauczyc jezdzic bo to jego pierwszy motocykl teraz kupil mu juz chyba cos innego z normalna skrzynia.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio znalazłem TS'ke z automatem....

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104722782 zastanawia mnie tylko jak takie motorki chodzą-pracują???

tak jak skuterki ze nie slychac zmiany przełożenia (rolek) czy wkreca sie na obroty i przy np 7tys obr sam sie bieg zmienia :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda już jakieś 50 lat stosuje automatyczne sprzęgła w niektórych modelach więc może pasuje do mtx i ktoś założył, sprzęgło zaczyna brać od najniższych obrotów i nie rozłącza się po odjęciu gazu, nadal można hamować silnikiem, teraz można kupić automata do wyczynów ktm,yamaha,honda, tylko że cena 500€ nie zachęca normalnego człowieka

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...