Skocz do zawartości

Owadzicha ...brrrrrrrrr......


Maxv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem ostatnio strzała z bąka albo innego robactwa w policzek przy ok. 100 km/h (jeżdżę w otwartym kasku enduro i między goglami a kaskiem jest sporo miejsca, w które te skurczybyki mogą celować :icon_twisted: )

Dodam tylko, że czułem się jak gdyby ktoś strzelił mnie w mordę "z liścia".

 

POzdrawiam,

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ostatnio strzała z bąka albo innego robactwa w policzek przy ok. 100 km/h (jeżdżę w otwartym kasku enduro i między goglami a kaskiem jest sporo miejsca, w które te skurczybyki mogą celować :) )

Dodam tylko, że czułem się jak gdyby ktoś strzelił mnie w mordę "z liścia".

 

POzdrawiam,

Mario.

 

bo te"bączki" są szkolone w ścieśle tajnych bazach wojskowych w japoni , robią z nich nowy rodzaj kamikaze , ;) poprostu ludzie (japończycy) juz na to nie idą , nie ma głupich :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja mam kask otwarty co prawda z szybką ale ciężko nieraz jest!

ostatnio jak mi coś przyje... :icon_twisted: w policzek to na chwile mnie zamroczyło aż!

ale zacisłem zęby i mówie ja wam pokaże i prawą ręką odkreciłem bardziej ;)

nieraz się aż boje jechać szybciej bo niby mam szybke ale pod szybkę też ma to dziadostwo łatwo wpaść

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem sobie do domu przez mało uczęszczane drogi.

Chwilami tyle ścierwa było że w kasku było słuchać tak jakby zaczynał padać lekki deszcz.

 

Myślałem że po tej, wydawać by się mogło ostrej i długiej zimie, będzie w tym roku mało owadów a tu jak na złość (zresztą jak zawsze) ścierwo zrobiło normę swej populacji w kilka dni :icon_twisted:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Niedługo sezon na żuczki, jelonki, taki s..syn waży chyba ze sto gram. Jak toto łupnie w szybkę to jakby dużym kamieniem się dostało. Małe obsrajmuszki psują tylko estetykę, żuczki jelonki mogą już być groźniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masakra z tymi robalami. Tylko słychać pyk pyk jak się rozwalaja o kask. Z czyszczeniem problem niestety. Dobrze zchodzi tym czymś czym na stacjach benzynowych czyści się szyby :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki szuwax, co się nazywa Antyinsekt. Rozcieńczam toto 1:5 w wodzie i spryskuję zarobaczone powierzchnie. Później zmywam czystą wodą przy pomocu gąbki i jest czysto. Ten preparat kupuje się w firmach, które zaopatrują myjnie samochodowe. Dziś mój kask był 2-krotnie myty. Tyle tego w okolicach Łodzi fruwało.....

 

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj co kilkanaście km musiałem się zatrzymać i przetrzeć kask bo inaczej widziałem świat jak przez siatkę. A to dopiero początek sezonu. Muszę sobie kupić jakiś podręczny preparat bo inaczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, kupa śmiechu jest z tymi owadami. teraz mam względny spokój, bo mam chustę, okulary, twarz zakryta, ale wcześniej to dwa razy przytrafiło mi się wrócić do domu z lekkim opuchnięciem przy ustach. najgorzej, gdy jakieś duże paskudztwo rozmazało mi się na ustach, bleeee

 

ps. może mógłby ktoś we fleshu zrobić mini gierkę? omijanie owadów na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam też chusteczki nasaczone plynem albo takie do zdejmowania makijażu dla kobiet :D sprawdzaja sie jak zawali szybke tym szajsem!

 

Mnie kiedyś wpdła osa i zablokowała sie pomiędzy oprawka okularów i głowa... jak mnie upier*** to pozniej cały dzien na jedno oko patrzyłem ;) teraz smigam z zamknieta szybka tylko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...