Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze jak bym mial sprzeta na torowych owiewkach to bym szybciej latal bo teraz jak to zauwazyliscie hamowalem dosc asekuracyjnie a tak moglbym znacznie opuznic hamowanie i szybciej wchodzic w winkle. Wreszcie dotarlem troche kolana i zaczelo mi sie podobac :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyjeżdzacie na seriach by był fun i rzeby zrobić sobie dobrze. Nie ma co konfabulować co by było gdybym miał to i tamto ;) Moim zdaniem 80% dobrej jazdy w Poznaniu składa się z psychiki, kondycji, talentu - sprzęt gra drugoplanowe role. Przykład, Duryn w grandysach XJR 1300 i ca 1min 58 sek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyjeżdzacie na seriach by był fun i rzeby zrobić sobie dobrze. Nie ma co konfabulować co by było gdybym miał to i tamto :biggrin: Moim zdaniem 80% dobrej jazdy w Poznaniu składa się z psychiki, kondycji, talentu - sprzęt gra drugoplanowe role. Przykład, Duryn w grandysach XJR 1300 i ca 1min 58 sek ;)

 

 

Dobrze gada :D wg mnie na 80 % sprzętów które przyjeżdżają w poniedziałki jest technicznie możliwe zrobienie czasu znacznie poniżej 2 minut bez żadnych przeróbek. 95% ograniczeń siedzi w nas samych :biggrin:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... ale jak na długieg startowej rozpędzam się do +- 230km/h i jak hamuje w duza patelnie to za kazdym razem przed oczami całe moje zycie mi się przewija i juz czuje ze to jest koniec, ze się nie wyrobie.

Potem okazuje się ze wyhamowalem, a jeszcze pozniej podchodza do mnie chlopaki i mowia:

" stary, za wczesnie hamujesz... mozesz smiało opoznic hamowanie..."

Dla mnie na razie tor poznan to jest 60% psychiki 35% kondycja

Nerwy mam za słabe :biggrin: szacunek dla reszty :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyjeżdzacie na seriach by był fun i rzeby zrobić sobie dobrze. Nie ma co konfabulować co by było gdybym miał to i tamto Moim zdaniem 80% dobrej jazdy w Poznaniu składa się z psychiki, kondycji, talentu - sprzęt gra drugoplanowe role. Przykład, Duryn w grandysach XJR 1300 i ca 1min 58 sek

 

dokładnie duryn daje rade, ale w ogóle zwróccie uwagę na wyniki gościa który wygrał rok temu suzuki gs500 cup - ten typ miał na każdym z wyścigów czasy okrążenia ok 2.00 min - to jest dopiero masakra - chyba na treningach niewielu dochodzi do takich wynikow a to tylko gs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... ale jak na długieg startowej rozpędzam się do +- 230km/h i jak hamuje w duza patelnie to za kazdym razem przed oczami całe moje zycie mi się przewija i juz czuje ze to jest koniec, ze się nie wyrobie.

 

nie boj sie duzej patelni bo to chyba najlatwiejszy zakret na torze. nawet jesli sie rozmyslisz to masz duzo miejsca by sie wyprostowac nastepnie dohamowac i pojechac sobie spokojnie w zielone. raz juz to przerabialem i skonczylo sie tylko na strachu bo myslalem ze rownej trawki dalej nie ma i sie trasa enduro zaczyna ;) najlepiej oczywiscie byc konsekwentnym i klasc sie w winkiel nawet gdy uwazasz ze jedziesz zbyt szybko by sie zmiescic. kilka razy tak zrobilem i zawsze okazalo sie ze jednak nie bylo zbyt szybko.

ale nie ma co gadac tylko trzeba trenowac bo kombinerkami to blokady psychicznej sobie nie zdejmiesz :D oby pogoda w poniedzialek dopisala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko małe mam-czy wpuszczą mnie na trening bez kombinezonu?? Bo mam zamiar sobie pośmigać maszyne już załatwiłem tylko że nie mam kombinezonu. Mam kurtke od 2częściowego kombinezonu i spodnie ale tekstyl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...