Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiadomka ze az 50 maszyn to bankowo nie bedzie. mnie troche rozbawily te "ogromne predkosci" i "wypadki co kilka minut" :icon_exclaim:

a ile bedzie maszyn to nigdy nie wiadomo. sporo ludzi chce tam pojechac ale jak bedzie to sie dopiero okaze. dzisiaj nie bede tam nikomu przeszkadzal bo nie mam ani sprzeta ani czasu :/ mam nadzieje ze juz za tydzien moje opony bedą glaskac swiezy torowy asfalt :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeaaaaaaah, było zajebiście :-)))

 

Zrobiłem jakieś 45 kółek.

Średnie spalanie 9,2 l

Jeden wylot w zielone zaliczony.

Najlepszy czas: 2.01,3 :-D

 

 

Nowy asfalt jest super - gładki, przyczepny, a przy tym nie zjada tak opon. Na oponkach nie zostają już te charakterystyczne frędzelki. Ludzi było raczej sporo, ale szło polatać bez problemu jak już się człowiek rozpędził :wink: Mega-przegięceim był gośc jadący parę kółek w dżinsach na jakimś starym gixxerze.

 

Zaplanowałem sobie na dziś zrobienie ok. 2.05, a przez cały sezon jak największe zbliżenie się do granicy dwóch minut, więc mój rezultat z dzisiaj niesamowicie mnie zadawala i cieszy :-) Prawy slider zdarty do połowy, lewy muśnięty, podnózki przytarte. Tylko kondycja trochę nie ta, zadyszki dostawałem a po zjeździe z toru cały się trzęsłem, co mi w sumie zostało. Ale i tak było reeewelacyjnie! :-)))

 

Jak Kryhu wystawi fotki to wrzucę linka.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez bylem, ale tylko popatrzec :wink:

Przypomnialo mi sie, ze mam aparat, wiec troszke fotek nastrzelalem...

http://atos.wmid.amu.edu.pl/~d126127/tor%20poznan/

Wrzucilem wszystkie, nawet te nieudane... Poza tym nieprofesjonalny aparat i nieprofesjonalna reka, wiec sie nie czepiac :) Aaa, no i filmiki jakies krotkie nakrecilem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wy byliscie :) stwierdzilismy z Domelem ze wybierzeamy sie na tor w roli kibicow :wink: zrobilem kilka zdiec, ale wrzyce je za jakis czas

Fat pieknie brał niektore zakrety, tylko wydawalo sie nam ze troche wolno na prostych jechal, ale w porownaniu z litrowkami jego kawa niezle zapierdal.....

Dominik tez niezle smigał na swoim Ducati, zmierzony jego czas to okolo 2:08

 

byl koles na motocyklu ( chyba czarna R1) z numerem 77 ktory krecił czasy okolo 1:50

 

no i wielki respekt dla kolesia na tym wilkim KTMie na tak wysokim motocyklu tak sie zginac ....

 

ogolnie bylo zajebiscie a wrazenie akustyczne przelatujacych wspolnie kilku maszyn po prostej startowej robi niezapomniane wrazenie

P.S pozdrowienia dla starszego pana na rowerze ktory wciaz nawijał o swoim HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fat ładnie się składał w zakręty czasy jak mu mierzyliśmy to 2:01 najlepsze pare 2:02 a początkowo większośc była w okolicy 2:04.Dominik czasy między 2:08-2:12 a nie wiem czy to był aadamus na tym KTM w każdym razie czasy były 2:11-2:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisek1221 a byles ? jakos Cie nie zauwazylismy :clap:

 

mozna bez zadnych problemow wpasc na tor i nic nie palcisz jak nie jezdzisz :wink: poprostu po zjezdzie z mostu jedziesz prosto zamiast skrecic w lewo, potem smigasz przy płocie i jestes przy prostej startowej :) a tam juz wszystko pieknie ladnie widac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Heloł torowcy i kibole!!!

 

Na torze było ponad 50 osób. My z Kowalem mieliśmy numery 40 i 41, a jeszcze ludzie dojeżdżali.

 

Extra, że nie ma tylu zawodowców - jeździ się spokojniej, nie ma tego stresu, że rozjadą cię kolesie, którym wisi, że wyglebią. Było kilku z owiewkami torowymi, ale na szczęście spokojni.

 

Ziut! Tym razem obyło się bez większych wypadków, ale wyjazdów w trawę i piach było naprawdę sporo!! Sam wyleciałem na Sławiniaku za jakimś kolesiem, ktorego poniosło, przestraszył się, że mu ryczę na plecach, wyprostowało go i poooszedł prosto :wink: Tak mnie tym zauroczył, że poleciałem w piach za nim :) heheee na szczęście ma się te odruchy z ednuro, więc szybko wróciłem na twarde!

 

Tak, na KTMie Adventure zasuwał Adam (aadamus) z forum - skorczybyka nie szło dogonić!! Dodatkowo jak ta wielka żyrafa się składała w zakrętach to wyglądało to niesamowicie, naprawdę widok nieeeezły!!

 

Fat zasuwał, raz poszedł w piach na wyjściu pod most. Oczywiście objeżdżałem go non stop, ale ten skurczybyk lał mi po kasku olejem z trzeciej panewki!!! Prawie się wyrąbałem, jak mi silknął jak go mijałem :cool: :clap:

 

Poza tym było miodzio, asfalt jest super. Moja tylna D207 w wersji GP po jednej jeździe jest do wyrzucenia. Ale jaja!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej !!

 

No było super, przyjechaliśmy razem z Dominikiem i postanowienie mamy jedno: w tym roku w KAŻDY PONIEDZIAŁEK jestesteśmy na torze !!! Cały rok czekania ale warto było, chociaż do jakości asfaltu można się jednak doczepić :wink: i jakości wykonania :)

 

Zdjęcia i filmy od Pieruna pierwsza klasa !!! Extra !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele....

 

Co ja bym dał żeby móc tam pośmigać razem z Wami po torze...

 

Ale jechać 550 km w jedną stronę do Poznania, żeby pośmigać 1,5 godz. i spowrotem 550 km do domu to chyba bym się zaj**ał...

 

Czemu ja mam tak wszędzie daleko??? :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez bylem, ale tylko popatrzec :cool:

Przypomnialo mi sie, ze mam aparat, wiec troszke fotek nastrzelalem...

http://atos.wmid.amu.edu.pl/~d126127/tor%20poznan/

Wrzucilem wszystkie, nawet te nieudane... Poza tym nieprofesjonalny aparat i nieprofesjonalna reka, wiec sie nie czepiac :clap: Aaa, no i filmiki jakies krotkie nakrecilem. Pozdro.

 

Hej Pierun dzieki wielkie!!

Nie myslalem o fotach ale sie zalapalem u Ciebie /srebrny fazer czarny kombinezon i kolorowy kask w kwiatki/ Masz u mnie piwo!! :)

 

A swoja drogą to niestety ten wypad kosztowal mnie buty, zupelnie zapomnialem ze sie scieraja razem z podnozkami :wink: hehe

 

Pozdro i do poniedzialku

 

PS maszyn duzo nie bylo, tzn do najszybszych sie nie zaliczalem, ale szlo pojezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A swoja drogą to niestety ten wypad kosztowal mnie buty, zupelnie zapomnialem ze sie scieraja razem z podnozkami hehe

 

 

Hyhyyy ja mam nowe Vertigo, ale na tor i tak biorę stare, Nie ma bata, po każdej rundzie coraz bliżej paluchom do ogladania tego świata :) Szkoda mi nowych Sidi :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...