Skocz do zawartości

Czym smarować łańcuch


Rekomendowane odpowiedzi

Używałem różnych preparatów i rożnych metod smarowania łańcuchów. Ostatnio używałem zmywacza i smaru ARAL i był zdecydowanie najlepszy. Wytrzymywał najgorsze warunki i zapewniał łańcuchom długą żywotność. Nadaje się do łańcuchów zwykłych i o-ringów.

Ostatnio znalazłem najlepsze rozwiązanie-kupiłem motocykl BMW i problemu nie ma.

ale nie wszyscy muszą jeźdzć na BEEMACH. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam olej kujawski :bigrazz:

ze specyfikami molydala mam do czynienia na codzien i uchodza one za bardzo dobre jakosciowo. lancuch w swoim moto smaruje molydalem do lancuchow i jest ok. tylko nie mozna przesadzic bo rozchlapie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na off-road to nafta i hipol :icon_twisted:

chyba ze na piach w stylu pustyni, to najlepiej miec lancuch suchy, bez zadnego siuwaksu zeby sie nic nie kleilo

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEXACO chain lubricant (Belgium) Z przodu widnieje zdjecie lancucha.

Akurat mam spray o poj. 500ml. Ceny nie znam bo go dostalem. A oto co na nim napisane:

Viscous, adhesive and lasting lubricant. Protects against corrosion. Hot, cold and salt water resistant. Temperature resistance from -20 to +150 stC.

Applications: Chains of motorcycles (safe on O-rings) - open gears - bearings - transmissions - axles - hinges - drives.

Directions: 1. Clean parts with Brake Cleaner. 2.Apply generously. 3. For applications where high performance and speeds are required, let the product set for at least 30 minutes before setting in motion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...