Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nareszcie sie zmobilizowalem i porobilem pare fotek moich maszyn. Pogoda ladna wiec malo czasu na siedenie przed monitorem. Dzieki dla wszystkich ,ktorzy dodawali otuchy jak mialem problem z Duka [to byl komputer ] .

Pozdrawiam

fotki tutaj http://www.bikepics.com/members/toudi77/

Edytowane przez Guzzi V11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj rano tak mnie naszło żeby pooglądać sobie nowe zdjęcia na bikepics.com i widziałem te sprzęciwa, trzeba przyznać że to MH jest przepiękne, też mi się takie marzy ale coż raczej - nierealne. Naprawde spoko sprzęt.

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To jest jak dla mnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych seryjnych (jeśli można tak powiedzieć) motocykli w historii. Jego linia jest tak dziwna, że do teraz nie wiem, czy mi się podoba, czy nie. Co do akcentów designerskich, detali i wykończenie nie mam wątpliwości - to jest mastersztyk, ale co do całości to nadal nie wiem co myśleć ;)

Tak czy owak nie obraziłbym się, gdyby taki "dylemat" stał w moim garażu :flesje:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek z historii tego modelu:

Zaprezentowany po raz pierwszy w 1998 roku na pokazie w Monachium model MH900e stanowi egzemparz koncepcyjny. Maszyna ta została zaprojektowana przez konstruktora z firmy Ducati, Pierre'a Terblanche'a, na pamiątke legendarnego zawodnika Mika Hallwooda. Model MH900 odznaczał sie unikatową stylistyką. Firma Ducati określała jako "neoklasyczną". Łączyła ona eleganckie linie silnika 900SS z tradycyjnymi motywami konstrukcji Ducati, przy uwzględnieniu rozsądnej dozy nowoczesności. Ze swoim małym leflekotrem, czerwoną ramą kratową i rurową, jednostronnym wahaczem, model MH wygląda jak żaden inny. Popyt na ten model spowodował, że firma Ducati postanowiła wyprodukować 2000 egzemplarzy sprzedawanych poprzez internet.

Prędkość Maksymalna: 225km/h

Silnik: 904cm3, 4suwowy, dwucylindrowy V90', 4- zaworowy, z napędem desmodromowym, SOHC

Moc maksymalna: 56kW(65hp) przy 8000 obr/min

Budowa ramy: Z rur stalowych, kratowana

Przeniesienie napędu: Łańcuchem

Skrzynia biegów: 6-biegowa

Masa: 186kg

przepisane z Ilustrowanego leksykonu motocykli:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sprawy "pieknosci " maszyny to kazdy ma swoj punkt widzenia ,ja osobiscie mam dosc R1 ,CBR ,GSRX ,przeciez mozna troche urozmaicic widok na drogach . Tak samo mam z samochodami nie bardzo "trawie" dzisiejsze i seryjne ,obecnie jestem na etapie budowy CHARGERA rocznik 69 i naprawde mam gdzies ,ze wiekrzosc sika na widok Golfa ,Bmw czy Hondy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co sprawy "pieknosci " maszyny to kazdy ma swoj punkt widzenia ,ja osobiscie mam dosc R1 ,CBR ,GSRX ,przeciez mozna troche urozmaicic widok na drogach . Tak samo mam z samochodami nie bardzo "trawie" dzisiejsze i seryjne ,obecnie jestem na etapie budowy CHARGERA rocznik 69 i naprawde mam gdzies ,ze wiekrzosc sika na widok Golfa ,Bmw czy Hondy

 

Doskonale Cię rozumiem, nie stresuj się, tak jak Ty myśli na szczęście jeszcze jakaś grupa ludzi :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle bardzo fajne, ale miejsce w ktorym bylo robione to zdiecie jest zajebiste :D zawsze chcialem mieszkac w takiej okolicy i moze kiedys jak pojade do USA to tam zostane i osiedle sie w takim miejscu :D

 

zakladam ze wzbudzasz nie male zaineresowanie swoim Ducati na ulicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ta czerwona Duka jest naprawde super, jedyne co ją szpeci to tablica rejestracyjna, koszmar. Suzuki jakoś mi nie pasuje do tej kolekcji, widziałbym jakiegoś Indiana, w kolorze Ducati. Pozdrawiam i życze powodzenia w budowie auta. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...