Skocz do zawartości

Intruder 800 czy Drag star 650 ?


tpalasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów (WWF),

Świadom, iż tematów podobnych w brzmieniu i treści do niemieckiego słowa "HILFE" było już całe tony - postanowiłem jednak zaryzykować.

Pytam bo nie wiem, pytam bo nie mogę się zdecydować. I szczerze liczę na pomoc ludzi doświadczonych i obytych z motocyklami różnej maści. Ale po kolei ...

W ubiegłym roku postanowiłem że zakupię DragStara 650 XVS i na tym kropka.

Nadszedł stosowny czas, kasa w kieszeni, ręce spocone i ........ zobaczyłem JEGO.

Suzuki Intruder 800 z 2002 roku. Do dziś nie mogę się otrząsać - ale wyboru jeszcze nie dokonałem i tutaj liczę na Waszą pomoc. By może macie doświadczenia z tymi akurat dwoma motocyklami i uprzejmie podpowiecie co powinienem wybrac ? Co ważne mam 191 cm wrzosu i 100 kg żywej wagi i trochę doświadczenia z motocyklami różnej maści - niestety nie z chopperami tego typu ...

Liczę na rzeczowe argumenty - bardzo by mi pomogły w dokonaniu właściwego wyboru ....

Z góry bardzo dziękuję za informacje i pozdrawiam. :icon_mrgreen:

Edytowane przez tpalasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz trochę doświadczenia, to na twoim miejscu brałbym większy silnik. nic nie zastąpi cali sześciennych, jak mawiają hamerykańscy kowboje... :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi koledzy mają

i jednego i drugiego

kulałem się i jednym i drugim

drag star - to tak dla mojej zony byłby idealny malutka drobna kobieta

a na twoim miejscu kupiłbym vn-a 800

głupio to zabrzmi ale najlepiej driftera -przy twoim wzroście i wadze jedyny słuszny motocykl w klaSIE MAX 800

 

pozdrawiam

klaus

Edytowane przez Klaus_Drifter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem 1 sezon 650-tką.Mało prawdopodobne żebym kiedykolwiek polecał ten motocykl komuś,chyba że traktuje się go naprawde przejsciowo.żadnej radości z jazdy,tyle ze się kula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę osiągi - tylko i wyłącznie Intruz /lub coś ze stadniną min 50 KM/, ale wzrost :icon_mrgreen: na intrudera 800 mówią 'rower' - chodzi o smukłość i gabaryt. XVS 650 to słabiuutki silnik - 2 osoby, bagaż z namiotem i nie dogonisz kolegów na 750 - 800'tkach. Ale za to jest naprawdę ładnym motocyklem i gabarytowo większy od VS'a. Ja jednak wybrałbym Intruza - szeroka kiera, forwardy i da radę ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za pierwsze odpowiedzi i porady. Czekam oczywiście na więcej. By może powinienem spojrzeć również na inne moto ? Tak jak sugeruje KLAUS - VN 800 ? Liczę na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za pierwsze odpowiedzi i porady. Czekam oczywiście na więcej.

 

 

Jeśli cenisz sobie komfort podróżowania to zdecydowanie wygodniejszy jest Cruiser. Tyle że nie 650 a popatrz od razu na 1100 żeby za chwile nie zmieniać ze względu na bral mocy słabe heble itd. Chopperem jeździłem trzy sezony i nie wrócę już do niego. Po 300 km wyglądałem jak przeciągnięty przez wyżymaczkę. Teraz nie odczuwam zmęczenia po takiej trasie. Wzrost mam podobny wagę też. Wybór oczywiście należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o VN'ie było sporo na forum - zobacz w archiwum. ogólnie super sprzęt - duży, silnik 55 KM /moim zdaniem najładniejszy z klasy 750-800, schowana chłodnica, uni-track. jak będziesz konkretniej wkręcony w Vulcana to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: witka.z tych 2 na pewno intruz :bigrazz: [a moze 1400?]takze vn800 jest ;) zalezy ile masz money? ;) a ha. nic nie zastapi duzej pojemn. jak jeszcze wieksza pojemnosc!! :icon_mrgreen:

INTRUZ :icon_biggrin: :biggrin: :D

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jeździłem Drag Starem dwa sezony... generelnie nie było problemów, ale przy takim wyborze daruj sobie Drag Stara... słabizna... nie oferuje nic prócz wyglądu... wybór w tym przypadku jest prosty jeśli chodzi o osiągi, reszta to rzecz gustu... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Dobrze gada :crossy: ;) I tu chlopie masz odpowiedz:ZENOBING JEZDZIL nim 2 sezony wiec chyba wie najlepiej?

ja sie moge tylko pod tym podpisac!

INTRUZ ;) :) :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz drag 650 to slaba maszyna moze przez pierwsze 2 miesiace bendzie ci sie podobal ale potem bendziesz wsciekly widzac jak katamarany wyprzedzaja cie

i nawet stara babcia w tico pomyka szybciej

intruder 800 to wydawalo mi sie ze myslisz o volusi ale ty chyba chcesz choppera wiec hmm nie pomoge ci dla mnie te motory nie sa fajne jedynie slusznym widlakiem jest cruisier :icon_twisted:

lepiej zainwestuj w cos wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...