Skocz do zawartości

GW dzisiaj


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli policjant, który zatrzyma do kontroli taki jednoślad, nie ma urządzenia do mierzenia hałasu, a uzna, że poziom emitowanych dźwięków jest za wysoki, może zatrzymać dowód rejestracyjny i skierować pojazd na badania diagnostyczne.

 

czyli jednak moga zabrac dowodzik ??? :icon_mrgreen: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak moga zabrac dowodzik ??? :icon_mrgreen: :bigrazz:

 

 

ale bezsens...czyli praktycznie jesli sie nie spodobam policjantowi to zawsze za hałas motocykla chocby niewiem jak cichy byl, moze mi zabrac dowod ...no to teraz co chwile bede nam zabierane dowody :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wawce jakiś rok temu zrobili nalot pod kolumną i mierzyli dB, zabrali kilka dowodzików w tym gościowi na nowej R1 z seryjnym wydechem (100% oryginał) bo nie spełniał normy.... :bigrazz: :icon_mrgreen:; ja na szczęście byłem wtedy tylko na spacerku z dziewczyną na Starówce :cool:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodziła godz. 16, kiedy rozpędzone audi wjechało w ul. Lucerny w Wawrze. Kierowca za wszelką cenę próbował wyprzedzić jadącego przed nim motorowerzystę. Kiedy ten zasygnalizował skręt w lewo, kierowca audi nie zdążyło zahamować i prawym zderzakiem uderzył w bak yamahy. Motor natychmiast stanął w płomieniach. Jadącego nim 16-latka wyrzuciło z siodełka najpierw na szybę samochodu, a potem na jezdnię.

 

mogliby się zdecydować... wiem,ze to szczegół,ale nie lubię niekonsekwencji...świadczy to o braku profesjonalizmu...

 

podobnie w drugim artykule- przedstawiono problem jednostronnie- 40 wypadków spowodowanych przez motocyklistów...a ile spowodowano na motocyklistach to nie warto wspominać...ech. to jest zwykła manipulacja...syf nie źródło obiektywnej informacji...

 

 

 

tak się czepnąłem źródeł,ale pamiętam o poszkodowanych...motocyklista, rowerzysta,pieszy - trzeba mieć oczy dookoła głowy ,a gwarancji i tak nie ma:/...lipa.

 

nie znałem gościa, ale i tak strata...zginął człowiek [*]

 

(edycja- poprawione błedy)

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wawce jakiś rok temu zrobili nalot pod kolumną i mierzyli dB, zabrali kilka dowodzików w tym gościowi na nowej R1 z seryjnym wydechem (100% oryginał) bo nie spełniał normy.... :bigrazz: :icon_mrgreen:; ja na szczęście byłem wtedy tylko na spacerku z dziewczyną na Starówce :cool:

Czy od takiej decyzji nie przysługuje odwołanie? Czy po przejściu badań technicznych można oskarżyć policjanta o szykanowanie? Czy można wnieść sprawę cywilną o odzyskanie kosztów badania oraz ew. ponownej rejestracji? Przecież nie może być tak, że policjant może sobie łamać prawo.

Jeśli pojazd jest zgodny z homologacją, odebranie dowodu rejestracyjnego jest bezzasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooo dobre ;D

 

ja odpadam na 100% RACE USE ONLY :icon_mrgreen:, ale jezeli ktos ma "tuningowy" wydech i spelni normy to moze starac sie o zwrot kosztow?

 

 

bo zanim sie pojedzie zawsze mozna zalozyc serie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ucho to Policjant może sobie najwyżej radiostacji posłuchać.

Przepis mówi wyrażnie - należy stosować odpowiednie przyrządy pomiarowe, a wyniki porównać z normami które obowiązują. Poza tym , jeśli tłumik jest seryjny i ma oznaczenie dot.homologacji na terenie Polski , to coś tu jest nie w porządku . Bo nie uwierzę w to , że homologację jakaś duża firma załatwiła na lewo. To są olbrzymie koszty i mnóstwo papierologii.

Chyba , że seryjny tłumik ktoś sam " tuningował " w garażu młotkiem.?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba , że seryjny tłumik ktoś sam " tuningował " w garażu młotkiem.?

Pozdro.

 

Wiertarka zdecydowanie lepsza ;)

 

Sorka za spam ale się nie mogłem powstrzymać, musiałem odreagować po tym poście o pijanym kierowcy Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierżąncie więc opłaca sie kłucic z polismenem na miejscu, czy oddac juz ten dowód i pozniej dochodzić swojego?? Jeżeli nie chcemy oddać dowodu to co może zrobić (środki przymusu)??

Zakładam ze mam wydechy seryjne.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...